Dostawa urządzeń oraz infrastruktury IT w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Cyberbezpieczeństwo w Gminie Wierzchlas
Gmina Wierzchlas
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00026501
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00026501/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-13 11:28
- Lokalizacja
- Wierzchlas, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5341141-d7c0-4b62-9093-a423925c0d7b
- Identyfikator
- 8321979227
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00026501 z dnia 2025-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń oraz infrastruktury IT w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Cyberbezpieczeństwo w Gminie Wierzchlas
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wierzchlas
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934766
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 7
1.5.2.) Miejscowość: Wierzchlas
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-324
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: [+48 43] 88 66 112
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wierzchlas.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wierzchlas.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d5341141-d7c0-4b62-9093-a423925c0d7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa urządzeń oraz infrastruktury IT w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Cyberbezpieczeństwo w Gminie Wierzchlas2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5341141-d7c0-4b62-9093-a423925c0d7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00026501
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033239/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Dostawa urządzeń oraz infrastruktury IT w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Cyberbezpieczeństwo w Gminie Wierzchlas
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00567548
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 321788,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Agregat z modułem SZRPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z zainstalowaniem, wdrożeniem rozwiązania i przeszkoleniem personelu z obsługi, w ramach zadania Dostawa urządzeń oraz infrastruktury IT w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Cyberbezpieczeństwo w Gminie Wierzchlas.
Adres dostawy: Wierzchlas, ul. Szkolna 7, 98-324 Wierzchlas.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31120000-3 - Generatory
4.5.5.) Wartość części: 56097,56 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – System backupuPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z zainstalowaniem, wdrożeniem rozwiązania i przeszkoleniem personelu z obsługi, w ramach zadania Dostawa urządzeń oraz infrastruktury IT w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Cyberbezpieczeństwo w Gminie Wierzchlas.
Adres dostawy: Wierzchlas, ul. Szkolna 7, 98-324 Wierzchlas.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
4.5.5.) Wartość części: 62601,63 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III – Oprogramowania zabezpieczającePrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z zainstalowaniem, wdrożeniem rozwiązania i przeszkoleniem personelu z obsługi, w ramach zadania Dostawa urządzeń oraz infrastruktury IT w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Cyberbezpieczeństwo w Gminie Wierzchlas.
Adres dostawy: Wierzchlas, ul. Szkolna 7, 98-324 Wierzchlas.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48732000-8 - Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego
48760000-3 - Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej
4.5.5.) Wartość części: 54471,54 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV – Infrastruktura sieciowaPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z zainstalowaniem, wdrożeniem rozwiązania i przeszkoleniem personelu z obsługi, w ramach zadania Dostawa urządzeń oraz infrastruktury IT w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Cyberbezpieczeństwo w Gminie Wierzchlas.
Adres dostawy: Wierzchlas, ul. Szkolna 7, 98-324 Wierzchlas.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32422000-7 - Elementy składowe sieci
38434000-6 - Analizatory
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
48821000-9 - Serwery sieciowe
48820000-2 - Serwery
4.5.5.) Wartość części: 148617,89 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68880 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68880 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68880 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROMAR IT SP Z O. O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 523306547
7.3.3) Ulica: UL. PLEBAŃSKA 6/14
7.3.4) Miejscowość: GLIWICE
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68880 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91020 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 91020 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91020 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOWA SYSTEM BIAŁOBRZESKI MIROSŁAW
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 870008611
7.3.3) Ulica: UL. KARDYNAŁA S. WYSZYŃSKIEGO 15A/88
7.3.4) Miejscowość: TORUŃ
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91020 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36285,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36285,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36285,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SERVCOMP SP. Z O. O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 523191771
7.3.3) Ulica: UL. OLESKA 11
7.3.4) Miejscowość: LUBLINIEC
7.3.5) Kod pocztowy: 42-700
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36285,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182839,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182839,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182839,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROMAR IT SP Z O. O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 523306547
7.3.3) Ulica: UL. PLEBAŃSKA 6/14
7.3.4) Miejscowość: GLIWICE
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182839,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
| 2025-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |