Wykonanie okresowej kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych administrowanych przez Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy na terenie kraju
Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00466632
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-30 09:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250008040
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi kontroli technicznej
Wykonawcy
3 przyznane
MICHAŁ MACHNIKOWSKIWarszawa, PL
15 990 PLNKRZYSZTOF SIEMIONEKWohyń, PL
52 890 PLNBiuro Obsługi Inwestycji Michał MachnikowskiWarszawa, PL
15 990 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.