Zimowe mechaniczne utrzymanie dróg i ulic na terenie gminy Gostyń

Gmina Gostyń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00466689
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-11-30 09:30
Lokalizacja
Gostyń, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6961750343
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

3 przyznane

JOANNA SINIECKAKrobia, PL
53 460 PLN
MIKOŁAJ WALEŃSKIPępowo, PL
22 650 PLN
EDWIN GLINKOWSKIGostyń, PL
22 650 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.