Konserwacja i utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Chrzanów
PGL LP Nadleśnictwo Chrzanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00468040
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00468040/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-30 13:40
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9f41fc1-3ff7-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6280000598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00468040 z dnia 2022-11-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja i utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Chrzanów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PGL LP Nadleśnictwo Chrzanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272536089
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Oświęcimska 31
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: chrzanow@katowice.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chrzanow.katowice.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/p1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja i utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Chrzanów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9f41fc1-3ff7-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00468040
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00186213/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Konserwacja i utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Chrzanów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00371096/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZB.270.41.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 390162,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest konserwacja i utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Chrzanów w leśnictwach: Mętków, Szczakowa, Bobrek, Chełmek, Ciężkowice, Dulowa.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia – zawierają Załączniki nr 1 a-l, nr 2 a-l i nr 3 a-l do niniejszej SWZ.
Terenów oznaczonych na mapach w dokumentacji technicznej jako „teren obcy” nie należy brać pod uwagę przy wycenie prac obejmujących przedmiot zamówienia; na tych terenach zabronione jest wykonywanie robót budowlanych.
Zamawiający ma prawo wymagać od Wykonawcy pisemnych zatwierdzeń materiałowych na wbudowane materiały zaakceptowanych uprzednio przez Zamawiającego.
Wykonawca we własnym zakresie zapewnia dostęp do mediów na okres budowy.
Przedmiary stanowią dokument pomocniczy!
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 408171,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 485314,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 408171,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krzysztof Janik PPHU LINK Zakład Projektowania i Wykonawstwa Robót Drogowych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6371282102
7.3.4) Miejscowość: Olkusz
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 502051,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-11-03 do 2022-12-16| 2022-11-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |