Bieżące utrzymanie nawierzchni chodników na terenie Gminy Bytom w roku 2022 - II

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00469107
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00469107/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-01 08:34
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a2600c3-5b74-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
6262791135
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT MERKELBytom, PL · lot 0
50 737,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00469107 z dnia 2022-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie nawierzchni chodników na terenie Gminy Bytom w roku 2022 - II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu

1.3.) Oddział zamawiającego: MZDIM Bytom

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240136989

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Smolenia 35

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdim.bytom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzdim-bytom.logintrade.net/rejestracja/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mzdim-bytom.logintrade.net/rejestracja/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie nawierzchni chodników na terenie Gminy Bytom w roku 2022 - II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a2600c3-5b74-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00469107

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024299/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Bieżące utrzymanie nawierzchni chodników na terenie Gminy Bytom w roku 2022-II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00422641/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DNP.260.51.2022.TP2.RB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie nawierzchni chodników na terenie Gminy Bytom w roku 2022.

2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące rodzaje robót :

1) Remont cząstkowy nawierzchni chodnika z: kostki kamiennej 5x7 cm, tzw. mozaiki lub kostki kamiennej nieregularnej do 9x11 cm, lub kostki betonowej grub. od 6 cm do 8 cm, lub płyt betonowych od 30x30 cm do 50x50 cm)

2) Rozebranie obrzeży betonowych od 6 x 20 cm do 8 x 30 cm oraz ułożenie nowych obrzeży 8 x 30 cm

3) Rozebranie krawężników (kamiennego od 12x20cm do 20x35cm lub betonowego 15x30cm) oraz ułożenie nowego krawężnika betonowego 15x30cm na ławie betonowej z oporem

4) Wykonanie chodnika z mieszanki mineralno – asfaltowej

5) Ułożenie chodnika z kostki betonowej wibroprasowanej grubości 8cm szarej + rozbiórka płyt betonowych 50x50x7cm + korytowanie na głębokość 25cm + wykonanie podbudowy żużlowej grub. 25cm + regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych oraz teletechnicznych

6) Ułożenie chodnika z kostki betonowej wibroprasowanej grubości 8cm szarej + rozbiórka płyt betonowych 35x35x5cm + korytowanie na głębokość 25cm + wykonanie podbudowy żużlowej grub. 25cm + regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych oraz teletechnicznych

7) Ułożenie chodnika z kostki betonowej wibroprasowanej grubości 8cm szarej + rozbiórka kostki kamiennej nieregularnej o wys. do 8cm lub o wymiarze do
9x11cm lub rzędowej do 14x16cm + korytowanie na głębokość 25cm + wykonanie podbudowy żużlowej grub. 25cm + regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych oraz teletechnicznych

8) Ułożenie nawierzchni z płyt betonowych ażurowych grubości 10 cm.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50737,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50737,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50737,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „AQUAMER” Robert Merkel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 626-191-39-26

7.3.3) Ulica: ul. Planeta 60

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.5) Kod pocztowy: 41-936

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50737,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-16
2022-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane