„Budowa drogi gminnej nr 105 758 B ulica Cicha we wsi Stare Kupiski.”
Gmina Łomża
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00469640
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00469640/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-01 10:22
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b281965-5f92-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7181268329
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00469640 z dnia 2022-12-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi gminnej nr 105 758 B ulica Cicha we wsi Stare Kupiski.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomża
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669944
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 1a
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalomza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gminalomza.pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://gminalomza.pl/bip/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa drogi gminnej nr 105 758 B ulica Cicha we wsi Stare Kupiski.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b281965-5f92-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00469640
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031278/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 „Budowa drogi gminnej nr 105 758 B ulica Cicha we wsi Stare Kupiski.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00429755/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR.271.1.22.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia: Budowa drogi gminnej nr 105 758 B ulica Cicha we wsi Stare Kupiski.
W zakresie robót objętych projektem budowlanym znajduje się m.in. wykonanie następujących robót:
1) wykonanie robót przygotowawczych takich jak ustawienie oznakowania i elementów bezpieczeństwa ruchu na czas budowy, wytyczenie trasy sytuacyjnie i wysokościowo oraz wycięcie kolidujących z inwestycją drzew;
2) wykonanie robot rozbiórkowych, tj. rozbiórka istniejących przepustów i ogrodzeń;
3) wykonanie robót ziemnych w postaci korytowania, wykopów i nasypów wynikających
z budowy korpusu drogowego, zjazdów, chodników, ciągu pieszo-rowerowego, poboczy gruntowych, a także kanalizacji deszczowej, sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia, oświetlenia drogowego, trapezowego rowu odwadniającego, przebudowie i rozbudowie sieci wodociągowej, sanitarnej oraz montażu rur osłonowych,
4) wymiana gruntu: namułów z podłoża na zasypkę piaszczysto-żwirową o wskaźniku zagęszczenia Is > 0,98÷1,0,
5) budowa trapezowego rowu odwadniającego;
6) budowa kanalizacji deszczowej,
7) przebudowa i rozbudowa kanalizacji sanitarnej,
8) przebudowa i rozbudowa wodociągu,
9) budowa sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia,
10) budowy oświetlenia ulicznego,
11) ustawienie krawężników betonowych na ławie betonowej z oporem,
12) ustawienie oporników betonowych na ławie betonowej z oporem,
13) ustawienie obrzeży betonowych,
14) wykonanie konstrukcji jezdni i progów zwalniających poprzez:
a) wykonanie warstwy odcinającej z geowłókniny,
b) ułożenie georusztu trójosiowego (heksagonalnego),
c) wykonanie warstwy ulepszonego podłoża z mieszanki niezwiązanej z kruszywem stabilizowanym mechanicznie C50/30 frakcja 0/31,5 o współczynniku filtracji k≥8m/dobę, wykonanie podbudowy zasadniczej (warstwa górna) z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3 frakcja 0/31,5,
d) wykonanie nawierzchni jezdni z kostki betonowej, kolorowej, na podsypce cementowo-piaskowej,
15) wykonanie konstrukcji chodników, ciągu pieszo-rowerowego oraz zjazdów poprzez:
a) wykonanie warstwy odcinającej z geowłókniny,
b) wykonanie warstwy ulepszonego podłoża (warstwy osączającej) z mieszanki niezwiązanej z kruszywem stabilizowanym mechanicznie CNR frakcja 0/31,5
o współczynniku filtracji k≥8m/dobę,
c) wykonanie podbudowy zasadniczej (warstwa górna) z mieszanki niezwiązanej
z kruszywem C50/30 frakcja 0/31,5,
d) wykonanie nawierzchni jezdni z kostki betonowej, kolorowej, na podsypce cementowo-piaskowej,
16) wykonanie poboczy gruntowych poprzez:
a) wykonanie warstwy odcinającej z geowłókniny,
b) wykonanie nawierzchni poboczy z mieszanki niezwiązanej z kruszywem stabilizowanym mechanicznie C50/30 frakcja 0/31,5;
17) wykonanie robót wykończeniowych;
18) wykonanie nowego oznakowania pionowego, poziomego oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wg projektu organizacji ruchu;
19) urządzenie terenów zieleni poprzez zasianie traw na warstwie humusu o grubości 10cm,
20) rozebranie oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu zastosowanych na czas budowy drogi.
21) usunięcie kolizji z siecią elektroenergetyczną
22) budowa kanału technologicznego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zawiadomienie o unieważnieniu postepowaniaDziałając na podstawie art. 255 pkt 2 oraz art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2022 poz. 1710 z późn. zm), zwanej dalej w skrócie ,,Pzp", Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania na „ Budowa drogi gminnej nr 105 758 B ulica Cicha we wsi Stare Kupiski.”
Uzasadnienie:
Mając na uwadze powyższe zawiadomienie o odrzuceniu ofert, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Wobec powyższego na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-12-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |