Przebudowa drogi gminnej nr 109660L wraz z budową kanału technologicznego od km 0+000 do km 1+222 na działce nr ewid. 1 w obrębie Siedliszczki gmina Rejowiec
GMINA REJOWIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00469717
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00469717/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-01 10:33
- Lokalizacja
- Rejowiec, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e56a3648-3404-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5641692767
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00469717 z dnia 2022-12-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 109660L wraz z budową kanału technologicznego od km 0+000 do km 1+222 na działce nr ewid. 1 w obrębie Siedliszczki gmina Rejowiec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA REJOWIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197931
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wiktoryna Zaleskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Rejowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-360
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 48825444262
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminarejowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminarejowiec.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e56a3648-3404-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 109660L wraz z budową kanału technologicznego od km 0+000 do km 1+222 na działce nr ewid. 1 w obrębie Siedliszczki gmina Rejowiec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e56a3648-3404-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00469717
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00347599/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PP.271.15.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1515280,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja obejmuje wykonanie poszerzenia drogi oraz ulepszenia nawierzchni na asfaltową. Na odcinku o długości 578 mb zostanie ułożona nowa warstwa asfaltowa, natomiast na odcinku o długości 644 mb występuje obecnie droga gruntowa, która również zostanie utwardzona i zyska nawierzchnię asfaltową. Powstaną nowe zjazdy do posesji oraz obustronne pobocza utwardzone. Powstanie kanał technologiczny. Wyeliminowany zostanie problem odwodnienia drogi. Przebudowa zwiększy bezpieczeństwo użytkowników drogi oraz przyczyni się do poprawy jakości sieci komunikacyjnej na terenie gminy Rejowiec.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1879043,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2256067,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1879043,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PREF-BET Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i Prefabrykatów Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5632430186
7.3.3) Ulica: ul. Lubelska 80
7.3.4) Miejscowość: Pawłów
7.3.5) Kod pocztowy: 22-170
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187904369 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2022-12-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |