KOMPLEKSOWA DOSTAWĘ ENERGII ELEKTRYCZNEJ (SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJA) DO BUDYNKÓW STAROSTWA POWIATU WARSZAWSKIEGO ZACHODNIEGO W 2023 ROKU
POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00469989
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00469989/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-01 11:22
- Lokalizacja
- Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54f33f40-6ca3-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- 5272185341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
ElektrycznośćPrzesył energii elektrycznej
Wykonawcy
1 przyznane
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00469989 z dnia 2022-12-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
KOMPLEKSOWA DOSTAWĘ ENERGII ELEKTRYCZNEJ (SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJA) DO BUDYNKÓW STAROSTWA POWIATU WARSZAWSKIEGO ZACHODNIEGO W 2023 ROKU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271996
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 129/133
1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 733 72 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pwz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pwz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0209d014-3595-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
KOMPLEKSOWA DOSTAWĘ ENERGII ELEKTRYCZNEJ (SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJA) DO BUDYNKÓW STAROSTWA POWIATU WARSZAWSKIEGO ZACHODNIEGO W 2023 ROKU2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54f33f40-6ca3-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00469989
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. – (tj. Dz. U. z 2022 r. poz. 1710). W przeprowadzonym wcześniej postępowaniu nr IZA.272.1.15.2022 nie złożono żadnej oferty.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-6b9dc376-2207-11ed-9071-8637ea33a6f9
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZA.272.1.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 337440,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb obiektów zlokalizowanych w obrębie Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej. Szacowane roczne zużycie energii na rok 2023 wynosi 373 782 kWh.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
65310000-9 - Przesył energii elektrycznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-12-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |