„Przebudowa Stadionu Lekkoatletycznego przy Alei Mireckiego 4 w Sosnowcu”

Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00470589
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00470589/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-01 13:02
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5819a647-2dc0-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
6440015167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalacje niskiego napięciaInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychSprzęt lekkoatletyczny

Wykonawcy

1 przyznane

ILONA STAŃCZYKDąbrowa Górnicza, PL · lot 0
9 903 988,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00470589 z dnia 2022-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa Stadionu Lekkoatletycznego przy Alei Mireckiego 4 w Sosnowcu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515885

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Zwycięstwa 20

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.tarka@um.sosnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.sosnowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umsosnowiec.logintrade.net/zapytania_email,94416,721aaf66f954e900362d68fc0972177f.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa Stadionu Lekkoatletycznego przy Alei Mireckiego 4 w Sosnowcu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5819a647-2dc0-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00470589

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00340255/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.C.271.1.26.2022.AT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis przedmiotu zamówienia:

1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych dla potrzeb realizacji zadania pn.: „Przebudowa Stadionu Lekkoatletycznego przy Alei Mireckiego 4 w Sosnowcu”.
1.2. Zadanie jest dofinansowane ze środków „Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2021”.
1.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ.
1.4. Minimalny wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji i serwisu wynosi 84 miesiące. Długość okresu gwarancji stanowi kryterium oceny ofert, o którym mowa w Rozdziale XI, ust. 6 SWZ.
1.5. Gwarancja i serwis winny obowiązywać dla wszystkich elementów inwestycji, w tym także dla:
a) nawierzchni sportowej przy czym potwierdzenie okresu udzielonej gwarancji winno wynikać z dokumentu wydanego przez producenta systemu nawierzchni
b) wszystkich pozostałych elementów inwestycji, w tym także urządzeń i elementów wyposażenia.
W okresie udzielonej gwarancji i serwisu wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzania własnym kosztem i staraniem wszelkich wymaganych czynności serwisowych wraz z pokryciem kosztów wszelkich materiałów eksploatacyjnych w zaoferowanym terminie, przy czym z czynności tych wyłącza się częściowe lub kompletne odtwarzanie linii na nawierzchniach poliuretanowych, a także koszenie, nawadnianie i wszelkie czynności sezonowe wykonywane cyklicznie (nawożenie, aeracja, wertykulacja) na terenie boiska trawiastego.
1.6. Załączone przedmiary robót mają charakter jedynie poglądowy. Wykonawca powinien wycenić wszystkie roboty, które są niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia. Treść przedmiarów wykorzystana przy sporządzaniu oferty, w szczególności jej wyceny, nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy.
1.7. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje także dostawę, wyładunek, rozpakowanie i dostarczenie w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie obiektu wszelkich urządzeń stanowiących wyposażenie opisanych w Opisie technicznym projektu budowlanego w punktach: 2.2.4., 2.3.2., 2.4.1., 2.5.2., 2.6.1., 2.7.1., 2.8.1., 2.8.2., a także wywóz i utylizację opakowań z tych urządzeń i wyposażenia.
1.8. Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania dla Stadionu Lekkoatletycznego przy alei Mireckiego 4 w Sosnowcu świadectwa kategorii IVA wystawionego przez PZLA i dostarczenia tego świadectwa w oryginale wraz ze zgłoszeniem do odbioru robót budowlanych objętych niniejszym zamówieniem.

2. Rozwiązania równoważne:

2.1. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych itp.
2.2. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
2.3. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

37415000-0 - Sprzęt lekkoatletyczny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9903988,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9903988,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9903988,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRETASPORT Ilona Stańczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 629-130-41-61

7.3.3) Ulica: Podlesie 17

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 41-303

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9903988,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

ZAMAWIAJĄCY:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. 3 Maja 41
41 – 200 Sosnowiec
Działając na podstawie art. 37 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2022 r. poz. 1710) zwanej dalej: „ustawa Pzp” oraz zgodnie z Pełnomocnictwem z dnia 23 czerwca 2022 r. przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przez:
Gminę Sosnowiec – Miasto posiadające prawa powiatu
al. Zwycięstwa 20, 41 – 200 Sosnowiec
- PEŁNOMOCNIKA ZAMAWIAJĄCEGO
2022-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane