Wykonanie nawierzchni bitumicznych w ciągu dróg gminnych w miejscowości Siołkowa, Binczarowa
GMINA GRYBÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00470645
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00470645/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-01 13:12
- Lokalizacja
- Grybów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-638a472f-3fcf-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7343515546
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00470645 z dnia 2022-12-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nawierzchni bitumicznych w ciągu dróg gminnych w miejscowości Siołkowa, Binczarowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRYBÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892268
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jakubowskiego 33
1.5.2.) Miejscowość: Grybów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-330
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminagrybow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminagrybow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/grybow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie nawierzchni bitumicznych w ciągu dróg gminnych w miejscowości Siołkowa, Binczarowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-638a472f-3fcf-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00470645
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005908/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Wykonanie nawierzchni bitumicznych w ciągu dróg gminnych w miejscowości Siołkowa, Binczarowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00369691/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.ZP.271.22.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni bitumicznej w ciągu dróg gminnych:
1) droga gminna nr 2157 w miejscowości Siołkowa,
2) droga gminna nr 2 w miejscowości Binczarowa.
2. Zakres robót obejmuje m.in.:
- roboty ziemne,
- remont odwodnienia,
- wzmocnienie podbudowy,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej,
- wykonanie poboczy.
3. Szczegółowy zakres przedmiotowych robót budowlanych został określony za pomocą dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ na którą składają się:
a) Przedmiar robót,
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu, w terminie wyznaczonym na składanie ofert, wpłynęły4 oferty. Oferta nr 1. Usługi Sprzętowe, Andrzej Obrzut, 33-326 Mogilno 93, na kwotę: 651 925,77 zł. Oferta nr 2. ZBD GROUP Sp. z o.o. ul. Jagodowa 61, 33-300 Nowy Sącz na kwotę: 675 007,88 zł. Oferta nr 3. ZIBUD Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. komandytowa, Kamienica 1000, 34-608 Kamienica na kwotę: 535 784,61 zł. Oferta nr 4. Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe „GODROM” Sp. z o.o. ul. Zakole 9, 38-300 Gorlice na kwotę: 590 014,58 zł.
| 2022-12-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |