Budowa linii oświetlenia drogowego na terenie gminy Tłuszcz
GMINA TŁUSZCZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00470843
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00470843/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-01 13:33
- Lokalizacja
- Tłuszcz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5f89470-5f74-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 1251334845
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00470843 z dnia 2022-12-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa linii oświetlenia drogowego na terenie gminy Tłuszcz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TŁUSZCZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 10
1.5.2.) Miejscowość: Tłuszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-240
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@tluszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tluszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tluszcz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa linii oświetlenia drogowego na terenie gminy Tłuszcz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5f89470-5f74-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00470843
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018338/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie dokumentacji technicznej i budowa linii oświetlenia ulicznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00429599/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.45.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 65238,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa linii oświetlenia drogowego w ul. Łąkowej w TłuszczuZakres robót:
• Wytyczenie trasy linii w terenie.
• Posadowienie słupów – szt. 3.
• Wykonanie linii napowietrznej długości ok. 151 m.
• Montaż lamp oświetleniowych typu LED 30W – szt. 3.
• Wykonanie pomiarów rezystancji izolacji kabla energetycznego i oporności uziemień.
• Wykonanie inwentaryzacyjnego pomiaru powykonawczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 15680,44 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa linii oświetlenia drogowego w ul. Bajkowej w TłuszczuZakres robót:
• Wytyczenie trasy linii w terenie.
• Posadowienie słupów – szt. 1.
• Wykonanie linii napowietrznej długości ok. 42 m.
• Montaż lamp oświetleniowych typu LED 30W – szt. 1.
• Wykonanie pomiarów rezystancji izolacji kabla energetycznego i oporności uziemień.
• Wykonanie inwentaryzacyjnego pomiaru powykonawczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 6345,03 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Białki – Choszczowe w stronę drogi powiatowej nr 4329WZakres robót:
• Wytyczenie trasy linii w terenie.
• Posadowienie słupów – szt. 5.
• Wykonanie linii napowietrznej długości ok. 269 m.
• Montaż lamp oświetleniowych typu LED 30W – szt. 3.
• Wykonanie pomiarów rezystancji izolacji kabla energetycznego i oporności uziemień.
• Wykonanie inwentaryzacyjnego pomiaru powykonawczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 22048,9 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Ołdaki od nr 3C w kierunku drogi gminnej Kury/Balcery – etap 1Zakres robót:
• Wytyczenie trasy linii w terenie.
• Posadowienie słupów – szt. 1.
• Wykonanie linii napowietrznej długości ok. 42 m.
• Montaż lamp oświetleniowych typu LED 30W – szt. 1.
• Wykonanie pomiarów rezystancji izolacji kabla energetycznego i oporności uziemień.
• Wykonanie inwentaryzacyjnego pomiaru powykonawczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 10961,49 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia drogowego w ul. Aksamitnej w m. PostoliskaZakres robót:
• Wytyczenie trasy linii w terenie.
• Posadowienie słupów – szt. 2.
• Wykonanie linii napowietrznej długości ok. 107 m.
• Montaż lamp oświetleniowych typu LED 30W – szt. 2.
• Wykonanie pomiarów rezystancji izolacji kabla energetycznego i oporności uziemień.
• Wykonanie inwentaryzacyjnego pomiaru powykonawczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 10202,41 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć środków na realizację zadaniem objętych postępowaniem do wymaganej kwoty oferty najkorzystniejszej.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć środków na realizację zadaniem objętych postępowaniem do wymaganej kwoty oferty najkorzystniejszej.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć środków na realizację zadaniem objętych postępowaniem do wymaganej kwoty oferty najkorzystniejszej.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W części 4 postępowania dotyczącej zadania pn. Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Ołdaki od nr 3C w kierunku drogi gminnej Kury/Balcery – etap 1 załączono do postępowania przetargowego błędny opis przedmiotu zamówienia. Prawidłowy zakres robót określał przedmiar robót oraz załączone dokumenty o nazwach:
Ołdaki_Kury_1 Etap_Plan
Ołdaki_Kury_1 Etap_Schemat.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć środków na realizację zadaniem objętych postępowaniem do wymaganej kwoty oferty najkorzystniejszej.
| 2022-12-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |