Przebudowa ul. Rodzinnej i Nastrojowej w Słupnie

GMINA RADZYMIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00470904
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00470904/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-01 13:41
Lokalizacja
Radzymin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ca26ce7-5f32-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
1251333745
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00470904 z dnia 2022-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Rodzinnej i Nastrojowej w Słupnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZYMIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269700

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 2

1.5.2.) Miejscowość: Radzymin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-250

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@radzymin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzymin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://radzymin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Rodzinnej i Nastrojowej w Słupnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ca26ce7-5f32-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00470904

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015497/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Przebudowa ul. Nastrojowej i Rodzinnej w Słupnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00426368/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.34.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa ulicy Rodzinnej i Nastrojowej w Słupnie polegająca na wykonaniu nawierzchni z betonu asfaltowego o szer. 5,0 m na długości 438 mb ze spadkiem poprzecznym jezdni obustronnym – 2%, poboczy utwardzonych kruszywem o
szer. 1,0 m oraz zjazdów do posesji z kruszywa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
Zamawiający po przeanalizowaniu możliwości finansowych jednostki stwierdza,
iż w chwili obecnej nie jest w stanie zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia, do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty.
2022-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane