TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU ZESPOŁU SZKOLNO PRZEDSZKOLNEGO W SMOŁDZINIE Z WYŁĄCZENIEM SYSTEMU GRZEWCZEGO- ROBOTY DODATKOWE

Gmina Smołdzino

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00470997
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00470997/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-01 13:53
Lokalizacja
Smołdzino, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7b93d3a-5f3a-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8392045762
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkach

Wykonawcy

1 przyznane

WejherowoWejherowo, PL · lot 0
25 130 257 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00470997 z dnia 2022-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU ZESPOŁU SZKOLNO PRZEDSZKOLNEGO W SMOŁDZINIE Z WYŁĄCZENIEM SYSTEMU
GRZEWCZEGO- ROBOTY DODATKOWE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Smołdzino

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Smołdzino

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000551763

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 3

1.5.2.) Miejscowość: Smołdzino

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-214

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 598117215

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@smoldzino.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.smoldzino.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU ZESPOŁU SZKOLNO PRZEDSZKOLNEGO W SMOŁDZINIE Z WYŁĄCZENIEM SYSTEMU
GRZEWCZEGO- ROBOTY DODATKOWE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7b93d3a-5f3a-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00470997

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00205747/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU ZESPOŁU SZKOLNO PRZEDSZKOLNEGO W SMOŁDZINIE Z WYŁĄCZENIEM SYSTEMU GRZEWCZEGO- ROBOTY DODATKOWE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00427082/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Dodatkowe roboty budowlane nie zostały ujęte w dokumentacji technicznej oraz STIBOR w postępowaniu przetargowym na zadanie TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU ZESPOŁU SZKOLNO
PRZEDSZKOLNEGO
W SMOŁDZINIE Z WYŁĄCZENIEM SYSTEMU GRZEWCZEGO nr postępowania przetargowego 2022/BZP 00274227/01 oraz ogłoszenia o wyniku postępowania 2022/BZP 00366816/01 z dnia 28.09.2022r. na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy w zw z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych. spełnione są łącznie następujące warunki: ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł on przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP1.271.21.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 350000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozbiórka kominów wraz z utylizacją gruzu , wymurowanie nowych kominów z cegły klinkierowej wraz z montażem listew stalowych. Nadmurowanie kominów do wymaganej wysokości 60 cm zgodnie z przepisami. Wzmocnienie ściany budynku kątownikiem stalowym mocowanym za pomocą kotwy chemicznej do ściany konstrukcyjnej w celu wzmocnienia konstrukcji. Zasilanie dodatkowych gniazd do tablic multimedialnych. Montaż dodatkowego oświetlenia wyłącznika do sterownia oświetlenia tablic. Montaż dodatkowych opraw awaryjnych przy hydrantach. Montaż czujek ruchu na klatkach schodowych. Montaż wyłączników oświetlenia na klatkach schodowych. Montaż oświetlenia na korytarzach zamiana czujników oświetlenia w WC. Montaż dodatkowych 50 opraw oświetlenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 251302,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 251302,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 251302,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wejherowo

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 509587800

7.3.3) Ulica: Os. KASZUBSKIE

7.3.4) Miejscowość: Wejherowo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25130257 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-06-23
2022-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane