Budowa budynku Prokuratury Rejonowej w Wągrowcu
Prokuratura Okręgowa w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00471652
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00471652/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-01 16:55
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ef01afc-0efe-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7781134985
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00471652 z dnia 2022-12-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku Prokuratury Rejonowej w Wągrowcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000394
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Solna 10
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-736
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 618852000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.popoz@prokuratura.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poznan.po.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ef01afc-0efe-11ed-8000-d680d39e541a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku Prokuratury Rejonowej w Wągrowcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ef01afc-0efe-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00471652
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023102/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa siedziby Prokuratury Rejonowej w Wągrowcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3032-7.261.27.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Budowa budynku Prokuratury Rejonowej o dwóch kondygnacjach nadziemnych bez podpiwniczenia wraz z dźwigiem osobowym,
• Budowa wjazdu z drogi wewnętrznej
• Budowa garażu wolnostojącego
• Budowa wewnętrznej instalacji:
- wodociągowej,
- kanalizacji sanitarnej,
- elektrycznej słabo i silnoprądowej
- teleinformatycznej,
- gazowej,
- centralnego ogrzewania,
- sygnalizacji alarmu pożarowego oraz oddymianie klatki schodowej
- systemu sygnalizacji napadu i włamania
- monitoringu wewnątrz i na zewnątrz budynku
- kontroli dostępu wybranych pomieszczeń.
- Wyposażenie budynku w odnawialne źródła energii (OZE) takie jak instalacja fotowoltaiczna, pompy ciepła w centralach wentylacyjnych.
• Budynek przyłączony zostanie do sieci:
- wodociągowej
- kanalizacji sanitarnej,
- kanalizacji deszczowej,
- elektroenergetycznej,
- teleinformatycznej
• Budowa 5 stanowisk postojowych w tym 1 dla osób niepełnosprawnych,
• Budowa ciągów pieszo – jezdnych
• Budowa miejsc gromadzenia odpadów stałych,
• Zieleń – nowe nasadzenia 2 drzewa, krzewy oraz trawniki
• Budowa oświetlenia zewnętrznego, oraz oświetlenie posadzkowe stanowiące dodatkowe źródło światła oraz iluminację architektury oraz zieleni od strony ulic.
• Wyposażenie budynku w meble oraz pozostałe wyposażenie stałe
• Wyposażenie budynku w podręczny sprzęt gaśniczy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45216110-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45312300-0 - Instalowanie anten
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-12-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |