„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Trablice Gmina Kowala”

GMINA KOWALA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00471819
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00471819/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-02 07:50
Lokalizacja
Kowala-Stępocina, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7eb44027-4547-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
9482371307
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy drógGeneratoryInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

WALDEMAR MARKOWSKIStary Kobylnik 19, PL · lot 0
11 931 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00471819 z dnia 2022-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Trablice Gmina Kowala”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOWALA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223818

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Walewskiej 7

1.5.2.) Miejscowość: Kowala-Stępocina

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-624

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486101760

1.5.8.) Numer faksu: 486101722

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kowala@kowala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kowala.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Trablice Gmina Kowala”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7eb44027-4547-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00471819

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033861/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 (P) Budowa sieci kanalizacyjnej w m. Trablice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00379970/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie polega na budowie kanalizacji sanitarnej w miejscowości Trablice Gmina Kowala, w skład której wchodzi następujący zakres rzeczowy: roboty sanitarne, roboty budowlane oraz roboty elektryczne oraz na dostawie samochodu do obsługi sieci kanalizacyjnej, 3-osobowego do 3,5 ton (parametry i wyposażenie wg OPZ załączonego do SWZ).
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej systemu grawitacyjno-ciśnieniowego wraz z przepompowniami w m. Trablice, gm. Kowala, powiat radomski, woj. mazowieckie. Włączenie projektowanej sieci kanalizacyjnej przewidziano do istniejącego kanału grawitacyjnego k.s. o średnicy DN200 zlokalizowanego w rejonie skrzyżowania ul. Wiejskiej i Ciborowskiej na terenie Miasta Radom., zgodnie z wszelkimi uzgodnieniami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres robót, technologia wykonania zawarte są w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (stwiorb), przedmiar robót stanowiących załączniki do SWZ. Z uwagi na formę wynagrodzenia ryczałtowego przedmiar robót załączony do SWZ nie jest dokumentem podstawowym do wyceny oferty. Przedmiar robót należy traktować jako dokument pomocniczy. Załączony przedmiar robót stanowi podstawę do sporządzenia kosztorysu ofertowego, jest opracowaniem wtórnym wykonanym na podstawie projektu. Zawarte w przedmiarze robót zestawienia mają zobrazować skalę robot budowlanych i pomóc wykonawcy w oszacowaniu kosztów inwestycji. Przedmiar robot jest dokumentem pomocniczym i nie zwalnia Wykonawcy z dokonania wizji lokalnej, przy czym Zamawiający określa, że wizja lokalna nie jest obowiązkowa.
Wykonawca zrealizuje roboty na swój koszt i ryzyko oraz zapewni obsługę geodezyjną w związku z wykonywanymi przez siebie robotami, a także obsługę administracyjną m.in. w zakresie zajęcia pasa drogowego, czasowej organizacji ruchu – przy współpracy z Zamawiającym, a także uzyska pozwolenie na użytkowanie i inne decyzje, które będą wymagane.
Zestawienie długości projektowanych obiektów
1. budowa sieci grawitacyjnej kanalizacji sanitarnej – 7 214,0 mb,
2. budowa sieci k.s. ciśnieniowej – 4 197,0 mb,
3. przepompownia ścieków sieciowa – 13 szt,
4. przewód sterowniczy eNN – 130,0 mb,
Projektowana sieć kanalizacyjna z rur DN0,25/0,20 m odbierze ścieki sanitarne z obiektów znajdujących się w m. Trablice na terenie Gminy Kowala. Zrzut ścieków planowany jest do nowo wybudowanego kanału grawitacyjnego k.s. o średnicy DN200 na terenie Miasta Radom. Projektuje się 13 kpl przepompowni ścieków wraz z przewodem ciśnieniowym, sterowniczym i szafką sterowniczą (komplet przepompowni ścieków) oraz przewodem energetycznym NN tzw. WLZ łączący szafkę sterowniczą ze złączem pomiarowym.
Przed odbiorem częściowym lub końcowym, na żądanie inspektora nadzoru inwestorskiego Wykonawca zobowiązany będzie przedłożyć kamerowanie wykonanych odcinków kanalizacji sanitarnej wskazanych przez inspektora.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ.
Zadanie dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

31120000-3 - Generatory

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11931000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26215819,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11931000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.U. “WIMAR” Waldemar Markowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7981318603

7.3.3) Ulica: STARY KOBYLNIK 19

7.3.4) Miejscowość: STARA BŁOTNICA

7.3.5) Kod pocztowy: 26-806

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11931000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane