„Remont drogi gminnej w miejscowości Chebdzie Nr 350010T odcinka w km 1+245 – 1+955”
GMINA MOSKORZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00472005
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00472005/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-02 08:46
- Lokalizacja
- Moskorzew, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fac5c221-3b2b-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6090000655
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00472005 z dnia 2022-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi gminnej w miejscowości Chebdzie Nr 350010T odcinka w km 1+245 – 1+955”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOSKORZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 42
1.5.2.) Miejscowość: Moskorzew
1.5.3.) Kod pocztowy: 29-130
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@moskorzew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.moskorzew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://moskorzew.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont drogi gminnej w miejscowości Chebdzie Nr 350010T odcinka w km 1+245 – 1+955”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fac5c221-3b2b-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00472005
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00362535/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKZ.271.1.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi gminnej w miejscowości Chebdzie Nr 350010T odcinka w km 1+245 – 1+955
Długość remontowanego odcinka drogi: 710 m.
W zakres robót wchodzą;
roboty przygotowawcze – roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, mechaniczne ścinanie istniejących poboczy,
mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową,
wykonanie warstwy wyrównawczej z masy mineralno-asfaltowej o średniej grubości 5 cm,
wykonanie warstwy ścieralnej o grubości 4 cm z betonu asfaltowego,
wykonanie poboczy z kruszyw łamanych o grubości 10 cm na szerokości 0,50 m.
2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w:
specyfikacjach technicznych,
przedmiarach robót,
projekcie umowy,
które stanowią załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postepowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji, o którym mowa w art. 275 pkt 1 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) dalej: ustawa Pzp na zadanie pn. „Remont drogi gminnej w miejscowości Chebdzie Nr 350010T odcinka w km 1+245 – 1+955” w terminie przewidzianym w SWZ na składanie wniosków o dopuszczenie do udziału do dnia 10.10.2022 r. wpłynęły trzy oferty.Zamawiającemu nie zostały przyznane środki publiczne przeznaczone na realizację ww. zamówienia. Zamawiający zastrzegł w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz ogłoszeniu o zamówieniu możliwość unieważnienia postępowania, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane. Dodatkowo Zamawiający nie ma możliwości sfinansowania przedmiotowego zamówienia ze środków własnych. W związku z powyższym unieważnienie przedmiotowego postępowania jest konieczne i uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2022-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |