Usługa sprzątania pomieszczeń w budynkach Publicznych Szkół Podstawowych nr 1, nr 2 oraz nr 4 w Świdwinie w 2025 roku”

Świdwińskie Centrum Usług Wspólnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00027281
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00027281/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-13 12:44
Lokalizacja
Świdwin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7225de01-83c7-4d82-807e-d0d7c90abd7c
Identyfikator
6722097147
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania szkółUsługi czyszczenia okienUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA MOC NA WYNOSŚWIDWIN, PL · lot 0
369 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00027281 z dnia 2025-01-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa sprzątania pomieszczeń w budynkach Publicznych Szkół Podstawowych nr 1, nr 2 oraz nr 4 w Świdwinie w 2025 roku”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Świdwińskie Centrum Usług Wspólnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387282820

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Konstytucji 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Świdwin

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 733008447

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@swidwin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://cuw.swidwin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7225de01-83c7-4d82-807e-d0d7c90abd7c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa sprzątania pomieszczeń w budynkach Publicznych Szkół Podstawowych nr 1, nr 2 oraz nr 4 w Świdwinie w 2025 roku”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7225de01-83c7-4d82-807e-d0d7c90abd7c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00027281

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00628428/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 „Usługa sprzątania pomieszczeń w budynkach Publicznych Szkół Podstawowych nr 1, nr 2 oraz nr 4 w Świdwinie w 2025 roku"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00662441

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.261.24.2024.ES

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń w niżej wymienionych jednostkach oświatowych:
a) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego, Plac Jana Pawła II, 5 78-300 Świdwin;
b) Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Ppor. Emilii Gierczak, ul. Armii Krajowej 19
78-300 Świdwin;
c) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Osadników Wojskowych, ul. Kombatantów Polskich 6, 78-300 Świdwin.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania usługi codziennie od poniedziałku do
piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, w godzinach wyznaczonych przez Zamawiającego

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90919300-5 - Usługi sprzątania szkół

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 369000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 871282,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 369000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA MOC NA WYNOS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 672209673

7.3.3) Ulica: ORLĄT LWOWSKICH 1

7.3.4) Miejscowość: ŚWIDWIN

7.3.5) Kod pocztowy: 78-300

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 369000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-07 do 2025-12-31
2025-01-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi