Rozbudowa drogi gminnej ul. Polnej w miejscowości Jadów i Nowy Jadów

Gmina Jadów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00472163
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00472163/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-02 09:17
Lokalizacja
Jadów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e2e2e68-60e4-11ed-abdb-a69c1593877c
Identyfikator
1251334791
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00472163 z dnia 2022-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej ul. Polnej w miejscowości Jadów i Nowy Jadów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jadów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582115

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 17

1.5.2.) Miejscowość: Jadów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-280

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jadow.az.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jadow.az.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminajadow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi gminnej ul. Polnej w miejscowości Jadów i Nowy Jadów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e2e2e68-60e4-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00472163

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037751/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Rozbudowa drogi gminnej ul. Polnej w miejscowości Jadów i Nowy Jadów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2710.21.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
Rozbudowa drogi gminnej ul. Polnej w miejscowości Jadów i Nowy Jadów
Zakres inwestycji obejmuje rozbudowę ulicy Polnej na odcinku od ul. Kościuszki (droga powiatowa nr 4422W) do ul. 11 Listopada (droga wojewódzka nr 636) w zakresie: jezdni, zjazdów, chodników, poboczy, opaski, wlotów dróg bocznych i zieleńców, rozbiórki przepustu, budowy kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego, wraz z przebudową kolidującej infrastruktury (linie teletechniczne, hydranty). Należy wykonać jezdnię bitumiczną szer. 5,0 m (z poszerzeniem na łuku do 7 m zgodnie z PZT) z maksymalnym wykorzystaniem istniejącej nawierzchni jezdni. Jezdnia obramowana krawężnikiem betonowym 15x30 cm ustawiony ze światłem 10 cm strona L i krawężnikiem betonowym 15x22 cm ustawionym ze światłem 4 cm strona P. Jednostronny chodnik o nawierzchni z kostki brukowej szer. min. 2,0 m obramowane obrzeżem betonowym gr 6 cm - strona Lewa. Pobocza z kruszywa naturalnego o szer. 0,75 m - strona prawa na wysokości krawężnika 15*22 cm. Opaska z kostki brukowej szerokości 0,5m - strona prawa na wysokości krawężnika 15x30 cm. Istniejące zjazdy należy odtworzyć z kostki brukowej kolorowej czerwonej (lokalizacja zgodnie z PZT) obramowane obrzeżem betonowym gr 8 cm. Dodatkowo należy wykonać 2 progi zwalniające z kostki brukowej betonowej. Zjazdy z dowiązaniem do zagospodarowania przyległych posesji
2. Zakres robót obejmuje:
- Roboty przygotowawcze i roboty ziemne,
- Roboty rozbiórkowe,
- Wykonanie przepustów,
- Wykonanie kanału technologicznego
- Wykonanie kanalizacji deszczowej
- Wykonanie podbudowy,
- Wykonanie nawierzchni zjazdów indywidualnych, i publicznych
- Wykonanie regulacji wysokościowej istniejących urządzeń podziemnych,
- Wykonanie elementów odwodnienia,
- Wykonanie nawierzchni,
- Wykonanie zjazdów
- Wprowadzenie stałej organizacji ruchu,
- Roboty wykończeniowe,
- Wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowy zakres ujęto w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej oraz przedmiarach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane