Wykonanie robót budowlanych utrzymaniowych na obiektach inżynierskich RDW Gryficach z podziałem na 2 zadania . Zad. nr 1 Jatki - zamówienie na podst. art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00472272
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00472272/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-02 09:39
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5969860d-7219-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 6692214133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00472272 z dnia 2022-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych utrzymaniowych na obiektach inżynierskich RDW Gryficach z podziałem na 2 zadania . Zad. nr 1 Jatki - zamówienie na podst. art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.3.) Oddział zamawiającego: ZZDW Koszalin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330961132
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczecińska 31
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-122
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.gryfice@zzdw.koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzdw.koszalin.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych utrzymaniowych na obiektach inżynierskich RDW Gryficach z podziałem na 2 zadania . Zad. nr 1 Jatki - zamówienie na podst. art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 72.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5969860d-7219-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00472272
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych o zakresie zgodnym z przedmiotem zam. podst., a wszystkie przesłanki uzasadniające możliwość skorzystania z tego trybu zamówienia podobnego zostały spełnione:
1) udzielenie zamówienia w okresie 3 lat od udzielenia zam. podst. umowa nr 197/4/2022 z dn. 02.08.2022r.,
2) udzielenie dotychczasowemu wykonawcy tj. MAR.K.A. Mariusz Markowski,
3) zakres zamówienia obejmuje powtórzenie podobnych robót zgodnych z przedmiotem zam. podstawowego w wysokości netto do 70 656,00 zł;
4) zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu nr 2022/BZP 00225042/01 z dn. 27.06.2022 i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości;
5) powodem rozszerzenia zakresu zamówienia podstawowego jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez wykonanie umocnienia stożków ze względu na postępującą degradację na mości JNI 1409009 w km 9+155 oraz prace porządkowe na obiektach
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZDW-6.381.212.2022.4
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie następujących robót:
1) ręczne formowanie nasypów z gruntu kategorii I-II - 20 m3;
2) wykonanie podbudowy betonowej C12/15, grubość warstwy po zagęszczeniu 15cm - 52 cm,
3) umocnienie stożków z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo - piaskowej 1:4 z wypełnieniem spoin podsypką cementowo - piaskową 1:2 poprzez rozbiórkę istniejącej nawierzchni i ponownym ułożeniu materiału z demontażu - 26m2;
4) prace porządkowe na obiekcie i w obszarze obiektu w zakresie wykoszenia poboczy i skarp na długości barier energochłonnych, oczyszczenie z chwastów i zanieczyszczeń obiektu oraz przestrzeni pod obiektem i koryta cieku wraz z wywiezieniem - 3 kpl
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36457,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36457,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARIUSZ MARKOWSKI MAR.K.A
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 383725203
7.3.3) Ulica: GRUDZIADZKA 12
7.3.4) Miejscowość: GRYFICE
7.3.5) Kod pocztowy: 72-300
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36457,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 dni
| 2022-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |