Rozbudowa systemu CCTV w budynkach A, B i C Ministerstwa.

MINISTERSTWO INFRASTRUKTURY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00472428
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00472428/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-02 10:05
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71933754-3030-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7010527764
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętymLokalna sieć komputerowaSystem kontroli dostępuInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychUkładanie kabliInstalowanie okablowania komputerowegoPakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

1 przyznane

"CNERGY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
578 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00472428 z dnia 2022-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa systemu CCTV w budynkach A, B i C Ministerstwa.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO INFRASTRUKTURY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363190367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tytusa Chałubińskiego 4/6

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-928

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 630 10 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mi.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/infrastruktura

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa systemu CCTV w budynkach A, B i C Ministerstwa.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71933754-3030-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00472428

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00099021/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozbudowa systemu CCTV w budynkach Ministerstwa Infrastruktury

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00342237/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BDG-5.2510.16.2022.GK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu CCTV w budynkach A, B i C Ministerstwa, która realizowana będzie w III etapach:
Etap I zamówienia dotyczący budynku B,
Etap II zamówienia dotyczący budynku C,
Etap III zamówienia dotyczący budynku A.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32234000-2 - Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa

42961100-1 - System kontroli dostępu

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45314310-7 - Układanie kabli

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 578100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 578100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 578100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cnergy Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252775068

7.3.3) Ulica: Przeskok 2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-032

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 578100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Termin wykonania etapu I zamówienia określa się na 4 miesiące od dnia podpisania umowy z zastrzeżeniem że termin realizacji dostawy sprzętu, o którym mowa w § 2 ust. 4 pkt 4.1 wynosi 35 dni od daty zawarcia umowy.
2. Termin wykonania etapu II zamówienia określa się na 5 miesięcy, liczony od dnia doręczenia przez Zamawiającego zawiadomienia o możliwości przystąpienia do realizacji etapu II, zgodnie z zapisem ust. 6.
3. Termin wykonania etapu III zamówienia określa się na 5 miesięcy od dnia odbioru etapu II umowy.
4. Zamawiający wprowadzi Wykonawcę na obiekt w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy.
5. Za moment wykonania danego etapu zamówienia Strony uznają dzień, w którym Wykonawca zakończy realizację danego etapu zamówienia i zgłosi ten fakt Zamawiającemu do odbioru pisemnie bądź za pośrednictwem wiadomości e-mail na adresy podane w § 6 pkt 1.
6. Zamawiający, w terminie do 3 tygodni, od momentu odbioru Etapu I zamówienia zawiadomi pisemnie Wykonawcę o możliwości przystąpienia do realizacji etapu II zamówienia. Wykonawca od momentu doręczenia zawiadomienia będzie miał 5 miesięcy na wykonanie Etapu II. 5 miesięczny termin na wykonanie Etapu III rozpoczyna bieg od momentu podpisania protokołu odbioru Etapu II bez zastrzeżeń.
2022-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane