Budowa mostu w drodze powiatowej nr 1430 L w miejscowości Ogonów.
Zarząd Dróg Powiatowych w Rykach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00472819
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00472819/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-02 11:12
- Lokalizacja
- Ryki, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-508c5c1a-2515-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 5060019023
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00472819 z dnia 2022-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa mostu w drodze powiatowej nr 1430 L w miejscowości Ogonów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Rykach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029636
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Ryki
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpryki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpryki.e-biuletyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdpryki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
ZARZĄDZANIE I UTRZYMANIE DRÓG POWIATOWYCH
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa mostu w drodze powiatowej nr 1430 L w miejscowości Ogonów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-508c5c1a-2515-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00472819
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00322196/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP/PN/9/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres inwestycji przewiduje budowę mostu zintegrowanego w drodze powiatowej nr 1430 L w miejscowości Ogonów wraz z przebudową tej drogi na odcinku 173 m. Przebudowę sieci energetycznej i teletechnicznej oraz wykonanie niezbędnych umocnień hydrotechnicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższyła kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |