Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Kuryłówka - wiele odcinków

GMINA KURYŁÓWKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00472836
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00472836/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-02 11:15
Lokalizacja
Kuryłówka, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b8350870-4deb-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
8161593966
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00472836 z dnia 2022-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Kuryłówka - wiele odcinków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KURYŁÓWKA

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Kuryłówka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581726

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kuryłówka 527

1.5.2.) Miejscowość: Kuryłówka

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-303

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: (17) 243 80 10

1.5.8.) Numer faksu: (17) 243 80 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kurylowka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kurylowka.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.kurylowka.biuletyn.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Kuryłówka - wiele odcinków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8350870-4deb-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00472836

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001555/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Kuryłówka - wiele odcinków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00422020/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.93.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Określenie przedmiotu zamówienia. 1.1. Przedmiotem postępowania jest wykonanie zadania związanego z modernizacją infrastruktury drogowej na terenie Gminy Kuryłówka. 1.2. Zakres obejmuje wielkości wskazane w dokumentacji technicznej i jest podzielony na trzy elementy, w związku z dokumentacją techniczną i specyfiką wykonania elementów t.j. zastosowaną technologią wykonania nawierzchni. 1.3. Podział obejmuje wykonanie dróg dla trzech rodzajów nawierzchni i lokalizacji. 1.3.1. Nawierzchnie asfaltowe w miejscowościach: 1) Kuryłówka dz. nr 603/2; 626; 650; 616; 630; 577; 607/1; 778; 731; 809; 1741; 1802; 1770; 1773; 1867/1; plac k/ stadionu 2) Jastrzębiec dz. nr 949; zjazd k/OSP- 924/7;
3) Ożanna dz. nr 862/4; 81/81;81/99; 1.3.2. Nawierzchnie metodą „półwgłębną” (powierzchniowe utrwalenie) w miejscowościach: 1) Kuryłówka dz. nr 794; 1633; 1655; 1695; 1721; 1735; 1728; 2077; 2064; 2015; 1926; 1955; 1605; 1887; 1877; 2) Kolonia Polska dz. nr 221; 3) Ożanna dz. nr 81/110; 1.3.3. Nawierzchnie z tłucznia drogowego w miejscowościach: 1) Brzyska Wola dz. nr 3140; 3141; 1978; 1964; 1900/2;
2) Kuryłówka dz. nr 1675; 1796/2; 1277; 1274/10; 1261; 2759; 2716; 2700; 2643; 2617; 2569; 3) Kulno dz. nr 1191; 782/2; 803; 4) Dąbrowica dz. nr 484; 5) Ożanna dz. nr 115;
1.4. Ogólny zakres robót zadania 1.3.1. obejmuje - obsługę geodezyjną; - ścięcie poboczy; - wykonanie warstwy wyrównawczej z mieszanki asfaltowej grubości po uwałowaniu 4-6cm (warstwa wiążąca AC16W); - wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki asfaltowej grubości po uwałowaniu 3-4cm (warstwa ścieralna AC11S); - uformowanie kamiennych poboczy i plantowanie poboczy na całym odcinku drogi, - wykonanie poboczy z kruszywa łamanego szer. 0,75 m gr. 15 cm z podwójnym skropieniem emulsją szybkorozpadową kationową modyfikowaną i użyciem grysów bazaltowych 5-8 mm i 2-5 mm. - regulacja studzienek i zasuw; - wykonanie zjazdów na drogi gminne - umocnienie skarp i rowów płytami ażurowymi - przebudowę przepustów
1.5. Ogólny zakres robót zadania 1.3.2. obejmuje: - obsługę geodezyjną; - ścięcie poboczy; - korytowanie i przemieszczenie istniejącego podbudowy pod wykonanie nawierzchni drogi; - nawierzchnie z kamienia tłuczonego warstwa po uwałowaniu gr. 20 cm - kruszywo frakcja 31,5 – 63 oraz kruszywo frakcja 0- 31,5; - podwójne powierzchniowe skropienie emulsją szybkorozpadową kationową modyfikowaną i użyciem grysów bazaltowych 5-8 mm i 2-5 mm; - uformowanie kamiennych poboczy i plantowanie poboczy na całym odcinku drogi - kruszywo łamane 0- 31/5mm - z uwałowaniem; - regulacja zasuw i studzienek; - demontaż płyt drogowych i nawierzchni betonowej; - wykonanie rozjazdów; - ułożenia ażurów na skarpach; - ułożenie ażurów nad gazociągami; - przebudowę przepustów; 1.6. Ogólny zakres robót zadania 1.3.3. obejmuje: - obsługę geodezyjną; - ścięcie poboczy; - korytowanie i przemieszczenie istniejącego podbudowy pod wykonanie nawierzchni drogi; - nawierzchnia z kamienia tłuczonego warstwa po uwałowaniu gr. 10-25 cm; - kruszywo frakcja 31,5 – 63 oraz kruszywo frakcja 0- 31,5; - uformowanie gruntowych poboczy i plantowanie poboczy na całym odcinku drogi; - regulacja zasuw i studzienek; - wykonanie rozjazdów; - przebudowę przepustów; 1.7. Szczegółowe warunki zawarte są w załączonej dokumentacji technicznej oraz dziale II SWZ.
2. Warunki techniczne wykonania i odbioru zadania. 2.1. Warunki techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych dla trzech rodzajów nawierzchni zawarte są w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (załączniki do dokumentów postępowania). 2.2. Warunki wykonania ogólne oraz dodatkowe nie wpisane szczegółowo w dokumentację budowlaną a niezbędne do właściwego wykonania, które wraz z warunkami SWZ muszą być wliczone do oferty i podlegać realizacji a które wycenić musi wykonawca samoistnie w oparciu o zasady obliczenia ceny oferty zawarte w dziale III niniejszej SWZ oparte są na zasadach opisanych w dziale II SWZ. 2.3. Jeśli wykonawca zdecyduje się na zastąpienie materiałów ogólnie stosowanych w tych robotach na inne, to musi wcześniej otrzymać na nie akceptację Zamawiającego oraz muszą one spełniać minimalne podstawowe wymagania porównywalne do opisanych w zakresie: - minimalne wymogi wytrzymałościowe; - warunki estetyczne; - długości okresów użytkowania; - warunki bezpieczeństwa użytkowania; - warunki środowiskowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

kwota oferty najniższej przewyższała kwotę jaką zamawiający przeznaczył na zadanie

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane