Remont dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Skarżysko w roku 2022
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Skarżysko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00473279
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00473279/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-02 12:19
- Lokalizacja
- Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-386a4ae4-55f2-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6630006697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00473279 z dnia 2022-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Skarżysko w roku 2022
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Skarżysko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290020093
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiejska 1
1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 253 84 85
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skarzysko@radom.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://skarzysko.radom.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_skarzysko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Skarżysko w roku 20222.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-386a4ae4-55f2-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00473279
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00413897/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.3.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 704537,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Skarżysko; Remont dróg leśnych na terenie obrębu leśnego Szydłowiec, obejmujące swym zakresem:
− Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej na drodze nr 32/5 i 32/4 wg DSD (nr inw. 751/220) w leśnictwie Sadek; Remont cząstkowy uszkodzeń nawierzchni asfaltowej, uzupełnienie poboczy mieszanką kruszywa naturalnego (pospółką). Łączna powierzchnia remontu drogi wynosi 89,70 m2.
− Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej na drodze nr 27 wg DSD (nr inw. 515/220) w leśnictwie Budki; Remont cząstkowy uszkodzeń nawierzchni asfaltowej, uzupełnienie poboczy mieszanką kruszywa naturalnego (pospółką), odkrzaczenie terenu. Łączna powierzchnia remontu drogi wynosi 720,20 m2 + 3740 m2 wycinka = 4460,20 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty dlatego też stosownie do przepisu art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.| 2022-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |