„Przebudowa odcinków dróg powiatowych nr 1821B i 1824B na terenach popegeerowskich”
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GRAJEWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00474195
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00474195/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-02 14:51
- Lokalizacja
- Grajewo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9183e12b-4b96-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7191364371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE "UNIDROG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrajewo, PL · lot 0
1 094 099,6 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE "UNIDROG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrajewo, PL · lot 1
1 153 600,38 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00474195 z dnia 2022-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa odcinków dróg powiatowych nr 1821B i 1824B na terenach popegeerowskich”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GRAJEWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450672455
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 4
1.5.2.) Miejscowość: Grajewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-203
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 86 272 88 58
1.5.8.) Numer faksu: 86 272 88 58
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpgraj27@o2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-zdp-stgrajewo.wrotapodlasia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.starostwograjewo.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa odcinków dróg powiatowych nr 1821B i 1824B na terenach popegeerowskich”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9183e12b-4b96-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00474195
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031738/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 „Przebudowa odcinków dróg powiatowych nr 1821B i 1824B na terenach popegeerowskich”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00392853/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.272.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1824B na odcinku od skrzyżowania w Modzelach w kierunku Wąsosza”Przedmiotem zamówienia w systemie "zaprojektuj i wybuduj" jest wykonanie dokumentacji projektowej z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i dokonaniem zgłoszenia oraz realizacja robót budowlanych związanych z przebudową drogi powiatowej nr 1824B na odcinku od skrzyżowania w Modzelach w kierunku Wąsosza.
Przedsięwzięcie będzie wykonane na odcinku w km roboczym 0+000÷0+950 o długości 950 m, w obrębie m. Ławsk PGR.
Wykonawca zobowiązuje się, że realizując przedmiot zamówienia jednocześnie będzie przestrzegał przepisów ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz.U. z 2020 r. poz.1062 z późn. zm.).
Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy oraz załączniki nr 9.1 do SWZ - program funkcjonalno-użytkowy (PFU).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.5.) Wartość części: 829600,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1821B na odcinku od cmentarza w Słuczu w kierunku Glinek”Przedmiotem zamówienia w systemie "zaprojektuj i wybuduj" jest wykonanie dokumentacji projektowej z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i dokonanie zgłoszenia oraz realizacja robót budowlanych związanych z przebudową drogi powiatowej nr 1821B na odcinku od cmentarza
w Słuczu w kierunku Glinek.
Przedsięwzięcie będzie wykonane na odcinku w km roboczym 0+000÷0+950
o długości 950 m, w obrębie m. Słucz i Glinki.
Wykonawca zobowiązuje się, że realizując przedmiot zamówienia jednocześnie będzie przestrzegał przepisów ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz.U. z 2020 r. poz.1062 z późn. zm.).
Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy oraz załączniki nr 9.2 do SWZ - program funkcjonalno-użytkowy (PFU).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.5.) Wartość części: 829600,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1094099,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1978834,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1094099,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe "UNIDROG" Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7191001964
7.3.4) Miejscowość: Grajewo
7.3.5) Kod pocztowy: 19-203
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie dokumentacji projektowej - "DROMOBUD" Sp. z o. o.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1094099,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 333 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1153600,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2155820,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1153600,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe "UNIDROG" Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7191001964
7.3.4) Miejscowość: Grajewo
7.3.5) Kod pocztowy: 19-203
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie dokumentacji projektowej - "DROMOBUD" Sp. z o. o.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1153600,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 333 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |