Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Świdnica
Świdnickie Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00474548
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-02 21:51
- Lokalizacja
- Bystrzyca Dolna, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8842663863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
3 przyznane
ADAM BEKASBurkatów, PL
153 030,6 PLNŚwidnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąŚwidnica, PL
411 879,6 PLNŚwidnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąŚwidnica, PL
411 879,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.