„Budowa kompleksu GOKiS” (system „zaprojektuj i wybuduj”)

Gmina Łanięta

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00474662
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00474662/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-04 19:40
Lokalizacja
Łanięta, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-96a595f4-1af4-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
7752406116
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczneSłoneczne moduły fotoelektryczneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00474662 z dnia 2022-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa kompleksu GOKiS”
(system „zaprojektuj i wybuduj”)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łanięta

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015721

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łanięta 16

1.5.2.) Miejscowość: Łanięta

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-306

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 24 356 74 02

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretarz@gminalanieta.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalanieta.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa kompleksu GOKiS”
(system „zaprojektuj i wybuduj”)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96a595f4-1af4-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00474662

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00130117/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa kompleksu GOKiS

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00305213/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SG.271.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia jest: zdefiniowanie zakresu rzeczowego, zaprojektowanie i sporządzenie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych mających na celu realizację inwestycji, obejmujących budowę Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu wraz z zagospodarowaniem terenu i zakupem wyposażenia dedykowanych sal dydaktycznych – muzycznej, tanecznej, plastycznej, teatralnej, rękodzieła, technicznej i komputerowej oraz sal z przeznaczeniem na zajęcia dla seniorów, siłowni, pomieszczeń obsługi technicznej, socjalnej, higieniczno – sanitarnej i biurowej. Inwestycja jest odpowiedzią na głosy mieszkańców i przyczyni się do integracji społeczności lokalnej (realizacja w systemie „zaprojektuj i wybuduj”).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

2022-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane