"Instalacja OZE w świetlicach wiejskich Gminy Łanięta"
Gmina Łanięta
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00474664
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00474664/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-12-04 19:46
- Lokalizacja
- Łanięta, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4538a7e9-2f3b-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7752406116
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00474664 z dnia 2022-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Instalacja OZE w świetlicach wiejskich Gminy Łanięta"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łanięta
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015721
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łanięta 16
1.5.2.) Miejscowość: Łanięta
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-306
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 356 74 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretarz@gminalanieta.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalanieta.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Instalacja OZE w świetlicach wiejskich Gminy Łanięta"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4538a7e9-2f3b-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00474664
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00130117/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Instalacja OZE w świetlicach wiejskich Gminy Łanięta
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00338403/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SG.271.15.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa z montażem mikroinstalacji fotowoltaicznej o łacznej mocy 11,9 kW wraz z infrastrukturą techniczną i pomocniczą oraz dostawa wraz z montażem instalacji pompy ciepła na cele centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody uzytkowej o mocy grzewczej nie mniejszej niż 4,4 kW na/w obiekcie zlokalizowanym w miejscowości Anielin Nr 31A w gminie Łnięta, oraz dostawa z montażem mikroinstalacji fotowoltaicznej o łacznej mocy 9,24 kW wraz z infrastrukturą techniczną i pomocniczą oraz dostawa wraz z montażem instalacji pompy ciepła na cele centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody uzytkowej o mocy grzewczej nie mniejszej niż 2,8 kW na/w obiekcie zlokalizowanym w miejscowości Wilkowia 23 w gminie Łnięta (dalej także określane w dokumentach zamówienia jako: instalacje lub instalacje OZE).
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |