RIR.271.40.2022.CC /nadzór inwestorski/ Modernizacja i rozbudowa stacji uzdatniania wody oraz gminnej sieci wodociągowej w Gminie Gruta
GMINA GRUTA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00474676
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-04 21:55
- Lokalizacja
- Gruta, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8762443622
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nadzór nad robotami budowlanymi
Wykonawcy
4 przyznane
EDWARD CHRUSZCZEWSKIKisielice, PL
35 000 PLNEDWARD CHRUSZCZEWSKIKisielice, PL
20 000 PLNEDWARD CHRUSZCZEWSKIKisielice, PL
20 000 PLNEDWARD CHRUSZCZEWSKIKisielice, PL
5000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.