Budowa Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Kowalach Oleckich
Dom Pomocy Społecznej "Zacisze"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00474842
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00474842/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-05 08:44
- Lokalizacja
- Kowale Oleckie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-033dae75-6108-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 8471025021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00474842 z dnia 2022-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Kowalach Oleckich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej "Zacisze"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790006769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Witosa 8
1.5.2.) Miejscowość: Kowale Oleckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-420
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dps@powiat.olecko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpskowaleoleckie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.dpskowaleoleckie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Kowalach Oleckich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-033dae75-6108-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00474842
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00435455/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 01/11/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Kowalach Oleckich”.
2. Zakres realizacji zamówienia obejmuje wykonanie m.in.:
1) budowę budynku opiekuńczo – mieszkalnego ze wszystkimi instalacjami;
2) roboty sanitarne zewnętrzne;
3) roboty elektryczne i energetyczne zewnętrzne;
4) zagospodarowanie terenu;
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia (opis przedmiotu zamówienia) określa Dokumentacja projektowa
(Szczegółowe specyfikacje techniczne, Dokumentacja projektowa, Projekt zagospodarowania terenu, Przedmiary robót)
Projekt Umowy stanowiące załączniki do niniejszej SWZ oraz SWZ.
Wykonawca jest zobowiązany wykonać pełny zakres robót, który jest konieczny z punktu widzenia Dokumentacji
Projektowej, przepisów prawa, wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, dla uzyskania finalnego efektu określonego
przedmiotem zamówienia, a więc wykonać zadanie bez względu na ewentualnie występujące trudności, jakie mogą wystąpić
w trakcie realizacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3517935,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4051498,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3517935,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Andrzej Sitkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8441646712
7.3.3) Ulica: ul. Pogodna 44
7.3.4) Miejscowość: Suwałki
7.3.5) Kod pocztowy: 16-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3517935,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-12-05 do 2024-03-31| 2022-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |