Dostawa 30 sztuk fabrycznie nowych laptopów dla dwóch szkół - w podziale na 2 zadania.
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00475526
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-05 11:14
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8942454277
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputeroweKomputery przenośne
Wykonawcy
2 przyznane
FHU Horyzont Krzysztof Lech Ul. Parkowa 6, 38-300 GorliceGorlice, PL
45 202,5 PLNFHU Horyzont Krzysztof Lech Ul. Parkowa 6, 38-300 GorliceGorlice, PL
45 202,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.