Remont drogi leśnej na terenie leśnictwa Brąszewice oraz utwardzenie parkingów w Nadleśnictwie Złoczew

Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Złoczew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00475738
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00475738/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-05 11:51
Lokalizacja
Złoczew, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f7e14a3-537e-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
8270009245
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ PILARCZYKCzajków, PL · lot 0
118 706,07 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00475738 z dnia 2022-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi leśnej na terenie leśnictwa Brąszewice oraz utwardzenie parkingów w Nadleśnictwie Złoczew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Złoczew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730020983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 12

1.5.2.) Miejscowość: Złoczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-270

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zloczew@lodz.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-zloczew

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.gov.pl/nadlesnictwo-zloczew/postepowanie-przetargowe---pn-remont-drogi-lesnej-na-terenie-lesnictwa-braszewice-oraz-utwardzenie-parkingow-w-nadlesnictwie-zloczew

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi leśnej na terenie leśnictwa Brąszewice oraz utwardzenie parkingów w Nadleśnictwie Złoczew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f7e14a3-537e-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00475738

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00126039/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont drogi leśnej na terenie leśnictwa Brąszewice oraz utwardzenie parkingów w Nadleśnictwie Złoczew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00406827/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.29.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. cześć - Remont drogi leśnej nr L106 odcinek drogi na terenie leśnictwa Brąszewice
1) Przedmiotem zamówienia są remont drogi leśnej nr L106 odcinek na terenie leśnictwa Brąszewice (dojazd pożarowy nr 56). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ, projekcie umowy (załącznik Nr 10 do SWZ) oraz w:
a) Dokumentacji projektowej – opisach robót (załącznik Nr 11 do SWZ ) w szczególności:
 Przedmiarach robót będące podstawą do obliczenia ceny (załącznik Nr 6 do SWZ).
 Specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik Nr 12 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 90193,47 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. cześć - Utwardzenie parkingu w leśnictwie Rychłocice
1) Przedmiotem zamówienia jest utwardzenia nawierzchni w miejscu postojowym w leśnictwie Rychłocice wraz z wykonaniem elementów małej architektury. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ, projekcie umowy (załącznik Nr 10 do SWZ) oraz w:
a) Dokumentacji projektowej – opisach robót (załącznik Nr 11 do SWZ ) w szczególności:
 Przedmiarach robót będące podstawą do obliczenia ceny (załącznik Nr 6 do SWZ).
 Specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik Nr 12 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 31726,73 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. cześć - Utwardzenie parkingu w leśnictwie Potok

Przedmiotem zamówienia jest utwardzenia nawierzchni w miejscu postojowym w leśnictwie Potok wraz z wykonaniem elementów małej architektury. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ, projekcie umowy (załącznik Nr 10 do SWZ) oraz w:
Dokumentacji projektowej – opisach robót (załącznik Nr 11 do SWZ ) w szczególności:
 Przedmiarach robót będące podstawą do obliczenia ceny (załącznik Nr 6 do SWZ).
 Specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik Nr 12 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 35095,64 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118706,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174581,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118706,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Handel Andrzej Pilarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5140002964 NIP

7.3.4) Miejscowość: Czajków 111, 63-524 Czajków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11870607 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

2022-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane