Wyposażenie pomieszczeń domu kultury w Myśliwcu-etap 2
Gmina Ryńsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00444036
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00444036/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-05 07:51
- Lokalizacja
- Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5a01ff0-2fbd-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 8781752040
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00444036 z dnia 2024-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wyposażenie pomieszczeń domu kultury w Myśliwcu-etap 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ryńsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118827
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 21
1.5.2.) Miejscowość: Wąbrzeźno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.domeradzka@gminarynsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminarynsk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9421101.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyposażenie pomieszczeń domu kultury w Myśliwcu-etap 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5a01ff0-2fbd-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00444036
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025503/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Wyposażenie pomieszczeń domu kultury w Myśliwcu-etap 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378396
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.ZP.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 54168,21 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa wraz z montażem (o ile dotyczy) wyposażenia do domu kultury w miejscowości Myśliwiec - etap 2. W ramach zadania przewiduje się wyposażenie sali bankietowej oraz szatni.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę:
1) krzeseł tapicerowanych w odcieniu beżu – 300 szt.;
2) mobilnej ścianki działowej – 1 szt.;
3) karniszy ściennych – 4 szt.;
4) zasłon – ok. 18,72 mb;
5) ścianki z lameli – 1 szt.;
6) lustra wklejanego, fazowanego – 4,95 m2,
7) wieszaków czarnych – 14 szt.
3. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia wyposażenia odpowiadającego określonemu w ofercie, należytej jakości, odpowiadającego normom jakościowym ustanowionym przepisami prawa dla zamawianego wyposażenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39112000-0 - Krzesła
39136000-4 - Wieszaki na odzież
39290000-1 - Wyposażenie różne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 17
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57937,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 404178,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75768,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Inżynieryjne "DOT" Tomasz Dubiecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9720781102
7.3.3) Ulica: Lubomira 29a
7.3.4) Miejscowość: Mrowino
7.3.5) Kod pocztowy: 62-090
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75768,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2024-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |