„ Przebudowa stacji uzdatniania wody w Starym Zadybiu"
GMINA KŁOCZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00475923
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00475923/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-05 12:38
- Lokalizacja
- Kłoczew, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b10ae0f-29ec-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5060026477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00475923 z dnia 2022-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„ Przebudowa stacji uzdatniania wody w Starym Zadybiu"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁOCZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582240
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Długa 67
1.5.2.) Miejscowość: Kłoczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-550
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kloczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kloczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b10ae0f-29ec-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„ Przebudowa stacji uzdatniania wody w Starym Zadybiu"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b10ae0f-29ec-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00475923
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005621/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa stacji uzdatniania wody w Starym Zadybiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
2. Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Inicjatyw Lokalnych.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4540000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa stacji uzdatniania wody o wydajności Q-50m³/h w Starym Zadybiu gmina Kłoczew. Zakres zamierzenia budowlanego obejmuje budowę:
a) OB4 - Zbiornika magazynowego nadziemnego na wodę uzdatnioną o średnicy zewnętrznej 9,78m i Vc-347,9m².
b) OB5 - Zbiornika podziemnego na wody popłuczne (odstojnik) w postaci 4 x fi 2,80m, Vc-55,9m³.
c) OB6 - Zbiornika podziemny na nieczystości sanitarne (szambo) fi 1,80m Vc-4,0m².
OB7 - Fundamentu pod stacjonarny agregat prądotwórczy - rezerwowe źródło zasilania.
d) OB8 Instalacji fotowoltaicznej o mocy do 37,5kW.
e) Sieci i instalacji międzyobiektowych: technologicznych, wody, kanalizacji, elektrycznych, sterowniczych.
f) Placu technologicznego
Oraz
g) Przebudowę istniejącego budynku OB3 w zakresie:
- rozbiórki fundamentów pod urządzenia i filtry w hali filtrów,
- poszerzenia otworów drzwiowych wewnętrznych i zewnętrznych,
- rozbiórki posadzek i podłoży w pomieszczeniach,
- rozbiórki glazury
- demontażu okien i drzwi wewnętrznych i zewnętrznych
- demontażu pokrycia dachu, obróbek, parapetów, orynnowania,
- demontażu instalacji: technologicznych, wody, kanalizacji, elektryki.
- wykonania nowych fundamentów pod zbiorniki oraz urządzenia w hali filtrów
- montażu nowej stolarki drzwiowej i okiennej,
- wykonania nowych posadzek i podłoży w pomieszczeniach,
- wykonaniu okładzin ścian i malowanie ścian i sufitów,
- wykonaniu nowego pokrycia dachu blachodachówką, obróbek blacharskich, orynno-wania, parapetów, wykonania nowych instalacji: technologicznych, wody, kanalizacji, elektryki.
- wykonanie elewacji budynku (pomalowanie farbą).
2. Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Inicjatyw Lokalnych.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera uproszczona dokumentacja projektowa, przedmiar robót, który stanowi wyłącznie materiał pomocniczy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót stanowiące Załącznik Nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |