Dostawa systemu audiowizualnego do sali w budynku V, dostawa systemu audiowizualnego S-6, dostawa wyposażenia audiowizualnego
POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00475980
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-05 12:41
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8130266999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia audiowizualneUrządzenia wideo
Wykonawcy
3 przyznane
WOJCIECH MAGRYŚRzeszów, PL
22 990 PLNWOJCIECH MAGRYŚRzeszów, PL
22 990 PLN"INFOSFERA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
64 389 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.