„Zakup i dostawa mebli oraz wyposażenia wraz ze sprzętem AGD dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie”,
Gmina Miejska Kraków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00475994
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-05 12:43
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6761013717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweNiszczarkiRóżne siedziska i krzesłaMeble różneRóżny sprzęt i artykuły biuroweMeble i wyposażenie kuchni
Wykonawcy
11 przyznanych
NEW LIFE PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
30 386 PLNFAXPOL ANDRZEJ IWANOWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
17 281,5 PLNSUNSTORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
36 850 PLNSunstrom sp. z o.o.Kraków, PL
34 650 PLNWIESŁAW STOCZKIEWICZKraków, PL
62 864 PLNSUNSTORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
127 849 PLNGMINA MIEJSKA KRAKÓWKraków, PL
33 515 PLNSUNSTORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
23 140 PLNSUNSTORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
22 640 PLNSUNSTORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
22 640 PLNSunstorm sp. z o.o.Kraków, PL
26 690 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.