Dostawy ryb przetworzonych i konserwowanych.
"UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00027984
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00027984/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-13 13:59
- Lokalizacja
- Rabka-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-910e90fb-ef79-44ee-8af7-83edda6f3a67
- Identyfikator
- 7350008661
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ryby przetworzone i konserwowane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00027984 z dnia 2025-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy ryb przetworzonych i konserwowanych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491971074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Orkana 49
1.5.2.) Miejscowość: Rabka-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowisko-rabka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-910e90fb-ef79-44ee-8af7-83edda6f3a671.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka Akcyjna z udziałem Skarbu Państwa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy ryb przetworzonych i konserwowanych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-910e90fb-ef79-44ee-8af7-83edda6f3a67
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00027984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029524/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawy ryb przetworzonych i konserwowanych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554104
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.20.TP.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Filet mintaj mrożony glazura max 25% kg 180, Filet z karpia mrożony glazura max 25% kg 15,
Karp świeży patroszony kg 30, Filet z morszczuka glazura max 15% kg 1470, Filet z miruny glazura max 15% kg 1540, Łosoś wędzony -steki kg 13, Makrela w pomidorach 160g-200g kg 20, Makrela wędzona kg 1240..., Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w zał. nr3 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
1.Wykonawca : HEALTHY HOOD MD Sp. z o.o., ul. 55 Pułku Piechoty 34, 64-100 Lesznowybrany na wykonanie zadania odstąpił od podpisania umowy.
2. Oferta : „SAMAR” Sp. z o.o , ul.Tarnowska 113, 33-300 Nowy Sącz(cena oferty194 706,83zł)
przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zadania tj.190 000,00 zł.
( kwota ta podana była do wiadomości na stronie prowadzonego postępowania przed otwarciem
ofert).
| 2025-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |