Zabezpieczenie poterny przy ul. Starowałowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „ul. Starowałowa II etap + poterna”.
Gmina Miejska Głogów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00476121
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00476121/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-05 13:08
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b422e779-4885-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6930012466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00476121 z dnia 2022-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie poterny przy ul. Starowałowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „ul. Starowałowa II etap + poterna”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Głogów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 72 65 527
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@glogow.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glogow-um.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabezpieczenie poterny przy ul. Starowałowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „ul. Starowałowa II etap + poterna”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b422e779-4885-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00476121
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027272/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 ul. Starowałowa II etap + poterna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00384715/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.56.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 605106,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zaprojektowanej ekspozycji odsłoniętej podczas prac ziemnych poterny, będącej częścią dawnego fortu – teren i obiekt objęty jest ochroną konserwatorską – historyczny układ urbanistyczny miasta Głogowa A/2641/89
z dnia 16.04.1958 r. obwarowania miejskie – A/2643/668 z dnia 18.12.1963 r.
Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest remont poterny, remont murków, umocnienie skarp, budowa schodów terenowych, montaż balustrad wraz z budową instalacji oświetlenia i zasilania przepompowni, budowa instalacji kanalizacji deszczowej w ramach zadania inwestycyjnego „Zabezpieczenie poterny przy ul. Starowałowej” na działkach
nr 112/1, 112/3 i 112/4 obręb 0007 Stare Miasto.
Zakres branży sanitarnej obejmuje budowę odwodnienia powierzchni utwardzenia przed wejściem do poterny, jako instalację kanalizacji deszczowej składającej się z proj. korytek liniowych ACO1 (9,5 mb) i ACO2 (3,5 mb) włączonych poprzez projektowaną studnię SD1 proj. do projektowanej studni SD2 proj. z rur PVC-U Dn 160-200 (dł. przykanalików PVC dn 160 6,5 mb; dł. kanałów PVC dn 200 2,0 mb) i PE63 (9,0 mb). Ilość proj.studni rew. betonowych fi 600 – 3 szt. W studni SD2 proj przewidziano montaż przepompowni, której zadaniem jest przetransportowanie wód opadowych do projektowanej studni rozprężnej SD3 proj, a ostatecznie do istniejącej studni SD istn.
W celu oświetlenia poterny przewidziano rozbudowę istniejącej sieci oświetleniowej. Instalacja oświetlenia zasilana z latarni L2.1/1 przy ul. Starowałowej. W skład instalacji oświetleniowej wchodzą kable zasilające (YAKXS 4x25 mm² 28 m), szafka elektryczna
z układem zasilania i akumulatorami do przepompowni oraz 6 opraw oświetleniowych.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia robót budowlanych oraz przeprowadzenia badań archeologicznych zgodnie z decyzjami: nr 1177/2021 z dnia 20.12.2021 r. oraz nr 233/2022 z dnia 23.03.2022 r. Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (dalej: DWKZ), a także z decyzją pozwolenia na budowę nr 477.2021 z dnia 27.12.2021 r. Starosty Głogowskiego.
Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, w skład której wchodzą projekt budowlany, projekt wykonawczy, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (dalej STWiORB) oraz przedmiar robót, które są załącznikami do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 775255,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 983376,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 775255,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOBOTA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 693-210-39-77
7.3.3) Ulica: Elektryczna 7A
7.3.4) Miejscowość: Głogów
7.3.5) Kod pocztowy: 67-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 775255,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 200 dni
| 2022-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |