Wykonywanie serwisu, konserwacji, napraw i utrzymanie pogotowia awaryjnego dla syst. i inst. ppoż. oraz rewizja podręcznego sprzętu gaśniczego w obiektach ZUS w Szczecinie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00028039
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00028039/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-13 14:04
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6269b85-31b7-4585-ae34-6437b802f3c2
Identyfikator
8512599352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Systemy przeciwpożaroweHydranty gaśniczeUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczegoGaśnice

Wykonawcy

1 przyznane

PATRONIC MAREK PAWLIK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNASzczecin, PL · lot 0
532 095,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00028039 z dnia 2025-01-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonywanie serwisu, konserwacji, napraw i utrzymanie pogotowia awaryjnego dla syst. i inst. ppoż. oraz rewizja podręcznego sprzętu gaśniczego w obiektach ZUS w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600317

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Matejki 22

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-530

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 91 459 69 53

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czp_szczecin@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://portal.smartpzp.pl/zus

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonywanie serwisu, konserwacji, napraw i utrzymanie pogotowia awaryjnego dla syst. i inst. ppoż. oraz rewizja podręcznego sprzętu gaśniczego w obiektach ZUS w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6269b85-31b7-4585-ae34-6437b802f3c2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00028039

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00462632/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw, nadzór techniczny, pogotowie serwisowe systemów p.poż w budynkach Oddziału ZUS w Szczecinie i tjo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00624805

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.TPBN.U.17.ZAP.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia wykonywanie przeglądów i napraw, utrzymanie pogotowia awaryjnego, konserwacja zainstalowanych systemów i instalacji przeciwpożarowych oraz rewizja podręcznego sprzętu gaśniczego i jego wymiana w razie powstania takiej potrzeby w poniżej wymienionych obiektach Oddziału ZUS w Szczecinie i podległych jednostkach terenowych:
1) Oddział ZUS w Szczecinie ul. Matejki 22
2) Oddział ZUS w Szczecinie ul. Citroena 2
3) Inspektorat ZUS w Stargardzie ul. Składowa 2
4) Inspektorat ZUS w Choszcznie ul. Jagiełły 28
5) Inspektorat ZUS w Gryfinie ul. Łużycka 3
6) Inspektorat ZUS w Gryficach ul. Dąbskiego 5
7) Inspektorat ZUS w Myśliborzu ul. Pileckiego 29
8) Inspektorat ZUS w Pyrzycach ul. Sportowa 1
9) Inspektorat ZUS w Świnoujściu ul. Piastowska 63
10) obiekty byłego Ośrodka Kolonijno-Szkoleniowego w Lubinie k/Międzyzdrojów ul. Główna 6
11) obiekt byłego Biura Terenowego w Międzyzdrojach ul. Lipowa 9

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44482200-4 - Hydranty gaśnicze

50413200-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu gaśniczego

35111300-8 - Gaśnice

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553390,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 532095,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PATRONIC Marek Pawlik i wspólnicy Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522559897

7.3.3) Ulica: Adama Mickiewicza

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-386

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 532095,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi