„Remont dróg gminnych Dobrociesz – Kopalina i Dobrociesz – Padoły”

GMINA IWKOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00476650
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00476650/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-05 14:22
Lokalizacja
Iwkowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12c7b95e-4f8f-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
8691212363
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00476650 z dnia 2022-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont dróg gminnych Dobrociesz – Kopalina i Dobrociesz – Padoły”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IWKOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660720

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 468

1.5.2.) Miejscowość: Iwkowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-861

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 6844010

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@iwkowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.iwkowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.iwkowa.pl/przetargi/v3/index.php?rok=2022&plik=202210drogiDKiDP

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont dróg gminnych Dobrociesz – Kopalina i Dobrociesz – Padoły”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12c7b95e-4f8f-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00476650

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034512/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00399613/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKZP.271.22.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gminnych Dobrociesz – Kopalina i Dobrociesz – Padoły w miejscowości Dobrociesz , gmina Iwkowa, powiat brzeski, województwo małopolskie.
Ogólny zakres robót dotyczy m.in.: wykonania warstwy ścieralnej, uszczelnienia nawierzchni bitumicznej, wyrównania-uzupełnienia istniejącej nawierzchni tłuczniowej odmulenia rowu, wymiana koryt.
Szczegółowy zakres robót określają: dokumentacja projektowa, stanowiąca zał. 6 do SWZ, Specyfikacja Techniczna wykonania i odbioru robót, stanowiąca zał. 7 do SWZ, Przedmiar robót, stanowiący zał. 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym do składania ofert nie złożono żadnej oferty.
2022-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane