Dostawa reometru kapilarnego i spektrometru podczerwieni na potrzeby projektu IDUB.

Politechnika Gdańska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00476881
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-12-05 15:05
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5840203593
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ReometrySpektrometry

Wykonawcy

2 przyznane

SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna z siedzibą w Izabelinie; przy ul. Lubomirskiego 5, 05-080 IzabelinIzabelin, PL
158 670 PLN
SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna z siedzibą w Izabelinie; przy ul. Lubomirskiego 5, 05-080 IzabelinIzabelin, PL
158 670 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.