Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z nieruchomości zabudowanych obiektami będącymi własnością Gminy Chełmek.
Gmina Chełmek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00028073
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00028073/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-13 14:07
- Lokalizacja
- Chełmek, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b686b7c7-c49b-4753-812f-155a3f3096a0
- Identyfikator
- 5492197441
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00028073 z dnia 2025-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z nieruchomości zabudowanych obiektami będącymi własnością Gminy Chełmek.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chełmek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181801
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 11
1.5.2.) Miejscowość: Chełmek
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-660
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 338449042
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@chelmek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.chelmek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b686b7c7-c49b-4753-812f-155a3f3096a01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z nieruchomości zabudowanych obiektami będącymi własnością Gminy Chełmek.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b686b7c7-c49b-4753-812f-155a3f3096a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00028073
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056189/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków z nieruchomości zabudowanych obiektami będącymi własnością Gminy Chełmek w 2025r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00652487
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze przedmiotowe dostawy mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę. Właścicielem sieci wodociągowej i kanalizacji na terenie Chełmka oraz jedynym dostawcą wody i odbiorcą ścieków jest Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., ul. Piastowska 18, 32-660 Chełmek. Ze względu na posiadanie koniecznej infrastruktury na terenie Chełmka dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków przez inny podmiot jest niemożliwe.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 196296,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków z obiektów będących własnością Gminy Chełmek tj:
1) Budynek Urzędu Miejskiego ul. Krakowska 11 w Chełmku,
2) Budynek Przystanku osobowego przy ul. Piastowskiej 1 w Chełmku
3) Kontener sanitarny na placu targowym przy ul. Krakowskiej w Chełmku,
4) Budynek sołtysówki ul. Gorzowska 67 w Gorzowie,
5) Punkt czerpalny na placu reprezentacyjnym przy budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Brzozowej w Chełmku,
6) Budynek wielorodzinny przy ul. Głogowej 4 w Chełmku,
7) Budynek wielorodzinny przy ul. Żeromskiego 1 w Chełmku,
8) Budynek wielorodzinny przy ul. Klonowej 12 w Chełmku,
9) Budynek wielorodzinny przy ul. Krakowskiej 16 w Chełmku,
zgodnie z warunkami technicznymi przyłączenia.
2. Zobowiązanie Dostawcy do ciągłego odbioru ścieków.
3. Naprawy, remonty i konserwacje instalacji wodociągowych i przyłączy wodociągowych do zaworu za wodomierzem głównym włącznie, jak również pokrywanie kosztów instalacji i utrzymania wodomierza głównego, który pozostaje własnością Dostawcy.
zgodnie z warunkami technicznymi przyłączenia.
2. Zobowiązanie Dostawcy do ciągłego odbioru ścieków.
3. Naprawy, remonty i konserwacje instalacji wodociągowych i przyłączy wodociągowych do zaworu za wodomierzem głównym włącznie, jak również pokrywanie kosztów instalacji i utrzymania wodomierza głównego, który pozostaje własnością Dostawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 41110000-3 - Woda pitna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
65111000-4 - Przesył wody pitnej
90410000-4 - Usługi usuwania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej W Chełmek Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5492122526
7.3.3) Ulica: ul. Piastowska 18
7.3.4) Miejscowość: Chełmek
7.3.5) Kod pocztowy: 32-660
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |