Wykonanie robót drogowych pn. Poprawa układu drogowego na ul. Wiktorskiej i ul.Racławickiej na terenie m.st.Warszawy-Dzielnicy Mokotów

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00477014
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00477014/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-05 15:46
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-77cf8fff-4a1a-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
01525964000059
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaMalowanie nawierzchiInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie regulacji ruchu

Wykonawcy

1 przyznane

WEGARTEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
957 555 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00477014 z dnia 2022-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót drogowych pn. Poprawa układu drogowego na ul. Wiktorskiej i ul.Racławickiej na terenie m.st.Warszawy-Dzielnicy Mokotów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.mokotow@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mokotow.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót drogowych pn. Poprawa układu drogowego na ul. Wiktorskiej i ul.Racławickiej na terenie m.st.Warszawy-Dzielnicy Mokotów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77cf8fff-4a1a-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00477014

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000299/37/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.39 "Poprawa układu drogowego" na ul. Wiktorskiej i ul. Racławickiej na terenie m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00393897/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.97.2022.DKO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 778152 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace mające na celu poprawę bezpieczeństwa użytkowników pasa drogowego.
Nawierzchnia jezdni ul. Wiktorskiej znajduje się w złym stanie technicznym, z licznymi spękaniami, ubytkami i zaniżeniami, w których tworzą się zastoiska wodne.
Powyższe wymaga pilnego remontu polegającego na wymianie nawierzchni jezdni.
Dodatkowo przewidziano uporządkowanie organizacji ruchu na ul. Wiktorskiej oraz
ul. Racławickiej.
Nowa organizacja ruchu zakłada wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ul. Wiktorskiej
i ul. Racławickiej wraz z dopuszczeniem ruchu rowerowego pod prąd.
3.4. Zakres prac:
a) roboty rozbiórkowe,
b) wykonanie robót drogowych,
c) wprowadzenie zmian w organizacji ruchu zgodnie z zatwierdzonymi projektami stałej organizacji ruchu,
d) uporządkowanie terenu budowy i terenu przyległego,
e) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
f) wykonanie dokumentacji powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 957555 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1468620 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 957555 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WEGARTEN Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5272615439

7.3.3) Ulica: Wał Miedzeszyński 630

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-994

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 957555 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-06-28
2022-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane