Odbieranie i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Lubsza w ciągu 2025 roku
GMINA LUBSZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00028084
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00028084/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-13 14:09
- Lokalizacja
- Lubsza, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94ad3604-5907-4314-8b54-9741021f64d1
- Identyfikator
- 7471406277
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00028084 z dnia 2025-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbieranie i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Lubsza
w ciągu 2025 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBSZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412786
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Brzeska 16
1.5.2.) Miejscowość: Lubsza
1.5.3.) Kod pocztowy: 49-313
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lubsza@lubsza.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.lubsza.ug.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbieranie i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Lubszaw ciągu 2025 roku
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94ad3604-5907-4314-8b54-9741021f64d1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00028084
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018434/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.1 Odbieranie i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Lubsza w ciągu 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653440
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 12 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
a) Zamawiający Gmina Lubsza – jednostka samorządu terytorialnego jest podmiotem objętym ustawą, o którym mowa w art.
4 pkt. 1 ustawy Pzp. – jednostką sektora finansów publicznych.
b) Zamawiający, któremu udzielane jest zamówienie - ZWiK Śmiechowice Sp. z o.o jest spółką prawa handlowego,
posiadającą osobowość prawną, ściśle podległą Gminie Lubsza. Podległość wyraża się poprzez pełną zależność
organizacyjną i gospodarczą od Gminy. Spółka została utworzona przez Gminę w celu wykonywania zadań Gminy w
oparciu o majątek należący bezpośrednio do Gminy. Gmina sprawuje nad Spółką skuteczną kontrolę, której przejawem jest
udział oraz pełne prawo głosu przedstawicieli Gminy w jej organach decyzyjnych: Radzie Nadzorczej i Zgromadzeniu
Wspólników.
DOKOŃCZENIE W INFORMACJACH DODATKOWYCH
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1297757,29 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w roku 2025 usługi dot. odbierania odpadów komunalnych z terenu Gminy Lubsza, zgodnie z opracowanym harmonogramem (załącznikiem do umowy), w ilości ok. 2673,22 Mg oraz transportu zebranych odpadów do Zakładu Gospodarowania Odpadami Gać Sp. z o.o. w Gać 90 w gminie Oława w celu ich przetworzenia, zakup i dostarczenie pojemników na odpady komunalne frakcja szkło oraz prowadzenie kampanii informacyjnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Śmiechowice sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365964488
7.3.3) Ulica: Kościerzyce 129A
7.3.4) Miejscowość: Kościerzyce
7.3.5) Kod pocztowy: 49-314
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1450000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-31| 2025-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |