Wynajem zestawów niskopodwoziowych wraz z kierowcą w krajowym transporcie drogowym na 2023r. (zamówienie z podziałem na 2 części)

34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00477245
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-12-06 07:17
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5170346645
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

Wykonawcy

2 przyznane

TOMASZ HARĘZGAMalhowice, PL
270 600 PLN
TOMASZ HARĘZGAMalhowice, PL
270 600 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.