„Zagospodarowanie Skweru ks. Szczepana Zielińskiego”, projekt Funduszu Osiedlowego edycja 2020-2021
ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00477350
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00477350/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-06 08:26
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6f950c5-6017-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8971617948
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00477350 z dnia 2022-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie Skweru ks. Szczepana Zielińskiego”, projekt Funduszu Osiedlowego edycja 2020-2021
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932104838
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Śląska 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 54-118
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: +48 71 323 50 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zzm.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzm.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zzm-wroc.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie Skweru ks. Szczepana Zielińskiego”, projekt Funduszu Osiedlowego edycja 2020-20212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6f950c5-6017-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00477350
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029169/35/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.51 Realizacja inwestycji pn.: „Zagospodarowanie Skweru ks. Szczepana Zielińskiego”, projekt Funduszu Osiedlowego edycja 2020-2021
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00432048/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/220/71/2022/DP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie skweru ks. Szczepana Zielińskiego, dz. nr: 3/1(dr), 6(dr) i części dz. nr 26/5(w), 66/1(dr), 2/1. Zakres robót obejmuje: przebudowa instalacji oświetlenia wraz z przesunięciem 3 szt. słupów oświetleniowych, demontaż i ponowny montaż drewnianych ławek parkowych, koszy na śmieci, demontaż i utylizacja słupków stalowych blokujących wjazd i montaż nowych słupków, wycinkę 9 drzew, przebudowę chodnika w ciągu ul. Dziwnowskiej na odcinku od ul. Gołnowskiej do ul. Koszalińskiej z wykonaniem nawierzchni mineralnej z obrzeżami stalowymi. Nasadzenia drzew.
Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części:
CZĘŚĆ I: wykonanie robót budowlanych:
a) ogrodzenie terenu budowy, wygrodzenie stref niebezpiecznych, umieszczenie tablic ostrzegawczych oraz kart informacyjnych do standardów ochrony drzew w Inwestycjach Wrocławia,
b) tyczenie układu przestrzennego,
c) roboty pomiarowe przy powierzchniowych robotach ziemnych,
d) zabezpieczenie drzew i krzewów na czas trwania robót budowlanych,
e) demontaże elementów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, słupki blokujące wjazd),
f) uporządkowanie terenu ze śmieci i resztek budowlanych, wywiezienie gruzu i urobku po wykonanych pracach montażowych na składowisko odpadów i utylizacja,
g) roboty ziemne (np. profilowanie, korytowanie i zagęszczanie podłoża),
h) budowa nawierzchni (z miału kamiennego),
i) przebudowa instalacji oświetlenia terenu,
j) konserwacja, naprawa i powtórny montaż ławek i koszy na śmieci z demontażu,
k) dostawa i montaż słupków drogowych zabezpieczających przed wjazdem,
l) odtworzenie nawierzchni zniszczonych podczas prowadzenia robót,
CZĘŚĆ II: wykonanie prac ogrodniczych polegających na:
a) wycince drzew,
b) pielęgnacji istniejących drzew
c) oczyszczeniu terenu z pozostałości po zabiegach pielęgnacyjnych
d) wykonaniu nasadzeń drzew
e) odtworzeniu trawników wzdłuż budowanych nawierzchni w miejscach, w których ulegnie zniszczeniu.
CZĘŚĆ III: pielęgnacja gwarancyjna zieleni polegająca w szczególności na:
pielęgnacja gwarancyjna zieleni (tj. wykonanych prac ogrodniczych) w okresie 3 lat (36 kolejnych miesięcy) liczonych od dnia protokolarnego odbioru całości prac wykonanych w ramach realizacji Części I i II przedmiotu umowy.
2. Szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym wzór umowy wraz z OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w przypadku gdy cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W przedmiotowym postępowaniu jedyna złożona oferta przez Wykonawcę Park-M Poland Sp. z o.o., ul. Piaski 12, 33-340 Stary Sącz znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia - co wypełnia przesłankę odrzucenia wskazaną w ww. przepisie. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 677302,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 677302,92 PLN
| 2022-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |