Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej posypywarki ze zbiornikiem na solankę
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00028136
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00028136/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-13 14:15
- Lokalizacja
- Ustka, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1c9a9f1-5335-40e4-9458-4890d136fe81
- Identyfikator
- 8391036755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00028136 z dnia 2025-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej posypywarki ze zbiornikiem na solankę
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770948932
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiejska 7
1.5.2.) Miejscowość: Ustka
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-270
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 598144811
1.5.8.) Numer faksu: 598144277
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgkustka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkustka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d1c9a9f1-5335-40e4-9458-4890d136fe811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka handlowa ze 100% udziałem gminy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wywóz nieczystości,oczyszczanie ulic i placów,pielęgnacja terenów zielonych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej posypywarki ze zbiornikiem na solankę2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1c9a9f1-5335-40e4-9458-4890d136fe81
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00028136
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541775
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 233668,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej posypywarki ze zbiornikiem na solankę w zamian za zapłatę przez leasingobiorcę umówionych opłat.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
3. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ustce przy ul. Wiejskiej 7.
4. W ramach niniejszej umowy dostawca zobowiązany jest do przeszkolenia osób wyznaczonych przez Zamawiającego do obsługi przedmiotu zamówienia. Szkolenie takie musi zakończyć się w dniu odbioru i przebiegać w miejscu wskazanym przez Zamawiającego – minimum 3 godziny. Koszt szkolenia ponosi w całości Wykonawca.
5. Wykonawca zapewni autoryzowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na obsługę i naprawę przedmiotu dostawy, a także dostawę części i materiałów eksploatacyjnych. Serwis winien znajdować się w odległości nie większej niż 200 km od siedziby Zamawiającego. Serwis musi być autoryzowanym przedstawicielem producenta przedmiotu dostawy.
6. Wymagany, minimalny okres gwarancji urządzenia wynosi 24 miesiące od dnia odbioru urządzenia, bez limitu roboczogodzin. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert. W zaoferowanym okresie gwarancji Wykonawca zobligowany jest do przeprowadzania bezpłatnych przeglądów gwarancyjnych.
7. Na wykonany cały przedmiot umowy Wykonawca udzieli Zamawiającemu 24 miesięcznej rękojmi według przepisów art. 556 – 576 4 w zw. z art. 638 kodeksu cywilnego. Bieg terminu rękojmi rozpoczyna się od dnia odbioru końcowego przedmiotu umowy. W przypadku zaoferowania okresu gwarancji urządzenia dłuższego niż 24 m-ce, okres rękojmi ulega wydłużeniu do upływu okresu gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144420-8 - Pojazdy do rozrzucania soli
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144440-4 - Piaskarki
66114000-2 - Usługi leasingu finansowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233668,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233668,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233668,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Europejski Fundusz Leasingowy SA
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: STT Trading Sp. o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7252057463
7.3.3) Ulica: Dowborczyków 30/34
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-019
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233668,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20| 2025-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |