Remont pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię w budynku administracyjno-biurowym w SDOO w Zybiszowie

Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Zybiszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00478004
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00478004/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-06 10:44
Lokalizacja
Mokronos Górny, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8e325440-6660-11ed-aea3-5a7c432eaced
Identyfikator
7861697911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00478004 z dnia 2022-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię w budynku administracyjno-biurowym w SDOO w Zybiszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Zybiszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 30163140800172

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zybiszów 1

1.5.2.) Miejscowość: Mokronos Górny

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-080

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sdoo@zybiszow.coboru.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zybiszow.coboru.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zybiszow.coboru.gov.pl/ https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badanie odmian roślin

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię w budynku administracyjno-biurowym w SDOO w Zybiszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e325440-6660-11ed-aea3-5a7c432eaced

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00478004

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00050622/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Remont pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię w budynku administracyjno-biurowym w SDOO w Zybiszowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00443996/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 18D/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 55000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię w budynku administracyjno-biurowym w SDOO w Zybiszowie
Szczegółowy zakres prac opisany został poprzez zamieszczone w SWZ :
• przedmiar robót
• specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót
• projekty i schematy
• opisy techniczne

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ma zastosowania przesłanka z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, tj. „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.” Zamawiający informuje, że nie może zwiększyć środków do ceny oferty najkorzystniejszej.
2022-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane