Modernizacja gminnych dróg dojazdowych do gruntów rolnych w 2022 roku – zamówienie powtórzeniowe nr 1
Gmina Kęty
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00478185
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00478185/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-06 11:17
- Lokalizacja
- Kęty, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b67ebe23-6ca0-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 5492202969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00478185 z dnia 2022-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja gminnych dróg dojazdowych do gruntów rolnych w 2022 roku – zamówienie powtórzeniowe nr 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kęty
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181824
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 7
1.5.2.) Miejscowość: Kęty
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-650
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kety.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kety.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja gminnych dróg dojazdowych do gruntów rolnych w 2022 roku – zamówienie powtórzeniowe nr 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b67ebe23-6ca0-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00478185
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022144/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Modernizacja gminnych dróg dojazdowych do gruntów rolnych w 2022 roku – zamówienie powtórzeniowe nr 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00458756/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na realizację zamówienia podstawowego pn. „Modernizacja gminnych dróg dojazdowych do gruntów rolnych w 2022r.” w dniu 25.08.2022r. została podpisana umowa NR SP.272.38.2022.AK. Wykonawcą zamówienia podstawowego na mocy zawartej umowy została: Firma Handlowa „BUDMAT” s.c. Pawlusiak Wiesław, Kolasa Danuta Bielany. Wykonanie zamówienia powtórzeniowego zamierzamy powierzyć temu samemu Wykonawcy. Zamówienie powtórzeniowe nr 1 dotyczy przedmiotu zamówienia określonego w SWZ sporządzonej dla zamówienia podstawowego oraz polega na powtórzeniu tego samego rodzaju robót budowlanych co w zamówieniu podstawowym.Zamawiający już na etapie przygotowywania postępowania o udzielenie zamówienia podstawowego i jego ogłaszania przewidywał udzielenia zamówienia na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 7). Informacje o przewidywanych zamówieniach tego typu, określające przedmiot oraz ich zakres zamówień zostały zawarte w rozdziale VI SWZ.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP.271.38.2022.AK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje naprawę nawierzchni następujących dróg dojazdowych do gruntów rolnych położonych na terenie gminy Kęty, w tym:
1) Bielany, działka nr 475/2
2) Bulowice, działka nr 5127/2
3) Nowa Wieś, działka nr 1336
4) Nowa Wieś, działka nr 114
5) Bulowice, działka nr 5101
6) Bielany, działka nr 377
7) Nowa Wieś, działka nr 96
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWA BUDMAT S.C. WIESŁAW PAWLUSIAK, DANUTA KOLASA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5491692865
7.3.4) Miejscowość: Bielany
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 166989,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2022-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |