Remont dróg gminnych na terenie Gminy Słaboszów

Gmina Słaboszów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00478286
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00478286/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-06 11:36
Lokalizacja
Słaboszów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7b36f84-4ecd-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6591222510
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

2 przyznane

PRODIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
2 281 489,92 PLN
PRODIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 1
355 142,27 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00478286 z dnia 2022-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych na terenie Gminy Słaboszów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Słaboszów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010671

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słaboszów 57

1.5.2.) Miejscowość: Słaboszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-218

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41/3847900

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@slaboszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaboszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminaslaboszow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminnych na terenie Gminy Słaboszów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7b36f84-4ecd-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00478286

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00055682/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont dróg gminnych na terenie Gminy Słaboszów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00397849/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROŚI.271.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1
1) Remont drogi gminnej ,,Zagorzany – Kamieniec dz. ewid. 429 o dł. 0,561 km” nr 140499 K w miejscowości Dziaduszyce w km 0+000 – 0+500:

Istniejąca droga posiada nawierzchnię bitumiczną szerokości 3,50 m. Przedmiar robót przewiduje remont drogi polegający na wykonaniu robót pomiarowych na długości 561 mb, następnie wykonane zostanie oczyszczenie istniejącej nawierzchni na powierzchni 2044,6 m2 Istniejące koleiny i wymycia nawierzchni wyrównane zostaną mieszanką mineralno-bitumiczną w ilości 102,23 Mg. Na wyprofilowanej nawierzchni wykonana zostanie warstwa wiążąca z mieszanki mineralno-asfaltowej grubości 4 cm szerokości 3,6 m na powierzchni 2044,6 m2. Warstwa ścieralna wykonana zostanie na szerokości 3,5 m grubości 4 cm z masy mineralno-asfaltowej na powierzchni 1988,5 m2. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna przewiduje skropienia między -warstwowe emulsją asfaltową. Pobocza drogi wyrównane zostaną do warstwy ścieralnej mieszanką betonową 7,5 MPa grubości 10 cm obustronnie szerokości 0,3 m w ilości 33,66 m3 po uprzednim zebraniu nadmiaru ziemi w ilości 100,98 m3. Droga oznakowana zostanie poprzez zamontowanie 4 znaków pionowych A-7 oraz A-6b i A-6c.


2) Remont drogi gminnej ,,Grzymałów Przez Wieś” nr 140464 K w miejscowości Grzymałów w km 0+000 – 1+800:

Istniejąca droga posiada nawierzchnię bitumiczną szerokości 3,50 m w km 0+000 - 0+200 i szerokości 3,00 m w km 0+200 - 1+800 . Przedmiar robót przewiduje remont drogi polegający na wykonaniu robót pomiarowych na długości 1,8 km , następnie wykonane zostanie oczyszczenie istniejącej nawierzchni na powierzchni 5705,0 m2 .Istniejące koleiny i wymycia nawierzchni w km 0+200 - 1+800 wyrównane zostaną mieszanką mineralno-bitumiczną w ilości 302,25 Mg. Na wyprofilowanej nawierzchni wykonana zostanie warstwa wiążąca z mieszanki mineralno-asfaltowej grubości 4 cm szerokości 3,6 w km 0+000 - 0+200 i 0+200 -1+800 szerokości 3,1 m na powierzchni łącznej 5705,0 m2. Warstwa ścieralna wykonana zostanie na szerokości 3,5 m i 3,0 m grubości 4 cm z masy mineralno-asfaltowej na powierzchni 5525,0 m2 . Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) przewiduje skropienia między-warstwowe emulsją asfaltową. Pobocza drogi wyrównane zostaną do warstwy ścieralnej mieszanką betonową 7,5 MPa grobości 10 cm obustronnie szerokości 0,5 m w ilości 180,00 m3 po uprzednim zebraniu nadmiaru ziemi w ilości 540,00 m3. Droga oznakowana zostanie poprzez zamontowanie 4 znaków pionowych A-7 oraz A-6b i A-6c

3) Remont drogi gminnej ,,Święcice – Korczonek” nr 140495 K w miejscowości Święcice w km 0 + 000 – 1+000:

Istniejąca droga posiada nawierzchnię bitumiczną szerokości 3,60 - 4,00 m . Przedmiar robót przewiduje remont drogi polegający na wykonaniu robót pomiarowych na długości 1 km , następnie wykonane zostanie oczyszczenie istniejącej nawierzchni na powierzchni 3855,0 m2 Istniejące koleiny i wymycia nawierzchni wyrównane zostaną mieszanką mineralno-bitumiczną w ilości 81,00 Mg. Na wyprofilowanej nawierzchni wykonana zostanie warstwa wiążąca z mieszanki mineralno-asfaltowej grubości 4 cm szerokości 3,7 - 4,10 m na powierzchni 3855,0 m2. Warstwa ścieralna wykonana zostanie na szerokości 3,6 - 4,0 m grubości 4 cm z masy mineralno-asfaltowej na powierzchni 3755,0 m2 . Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) przewiduje skropienia między -warstwowe emulsją asfaltową . Pobocza drogi wyrównane zostaną do warstwy ścieralnej mieszanką betonową 7,5 MPa grubości 10 cm obustronnie szerokości 0,5 m w ilości 100, m3 po uprzednim zebraniu nadmiaru ziemi w ilości 300,0 m3.

4) Remont drogi gminnej ,,Jazdowice Przez Wieś” nr 140471 K w miejscowości Jazdowice w km 0+000 – 1+000.

Istniejąca droga posiada nawierzchnię bitumiczną szerokości 3,0 - 4,50 m . Przedmiar robót przewiduje remont drogi polegający na wykonaniu robót pomiarowych na długości 1 km, następnie wykonane zostanie oczyszczenie istniejącej nawierzchni na powierzchni 3797,50 m2 . Istniejące koleiny i wymycia nawierzchni wyrównane zostaną mieszanką mineralno-bitumiczną w ilości 189,88 Mg. Na wyprofilowanej nawierzchni wykonana zostanie warstwa wiążąca z mieszanki mineralno-asfaltowej grubości 4 cm szerokości 3,1 - 4,60 m na powierzchni 3797,50 m2 .Warstwa ścieralna wykonana zostanie na szerokości 3,0 - 4,50 m grubości 4 cm z masy mineralno-asfaltowej na powierzchni 3697,50 m2 . Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) przewiduje skropienia między-warstwowe emulsją asfaltową . Pobocza drogi wyrównane zostaną do warstwy ścieralnej mieszanką betonową 7,5 MPa grubości 10 cm obustronnie szerokości 0,5 m w ilości 100, m3 po uprzednim zebraniu nadmiaru ziemi w ilości 300,0 m3.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 2473473,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2
Remont drogi gminnej ,,Śladów – Zarzecze” nr 140493 K w miejscowości Śladów w km 0+000 – 0+700:

Istniejąca droga posiada nawierzchnię bitumiczną szerokości 2,90 - 3,50 m. Przedmiar robót przewiduje remont drogi polegający na wykonaniu robót pomiarowych na długości 0,7 km , następnie wykonane zostanie oczyszczenie istniejącej nawierzchni na powierzchni 2145,00 m2 . Istniejące koleiny i wymycia nawierzchni wyrównane zostaną mieszanką mineralno-bitumiczną w ilości 139,06 Mg. Na wyprofilowanej nawierzchni wykonana zostanie warstwa wiążąca z mieszanki mineralno-asfaltowej grubości 4 cm szerokości 3,0 - 3,60 m na powierzchni 2245,00 m2. Warstwa ścieralna wykonana zostanie na szerokości 2,90 - 3,50 m grubości 4 cm z masy mineralno-asfaltowej na powierzchni 2175,00 m2. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) przewiduje skropienia między-warstwowe emulsją asfaltową. Pobocza drogi wyrównane zostaną do warstwy ścieralnej mieszanką betonową 7,5 MPa grubości 10 cm obustronnie szerokości 0,3 m w ilości 42, m3 po uprzednim zebraniu nadmiaru ziemi w ilości 126,0 m3.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 371158,58 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2281489,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3082415,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2281489,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRODiM Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6783196961

7.3.3) Ulica: Ul. Blokowa 14

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-752

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2281489,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 355142,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 473385,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 355142,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRODiM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6783196961

7.3.3) Ulica: Ul. Blokowa 14

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-752

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 355142,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane