Dostawa mebli biurowych na rzecz Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie

Województwo Mazowieckie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00028249
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00028249/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-13 14:27
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0724d53c-ea0f-4272-aee9-389635f27186
Identyfikator
1132453940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Siedziska obrotoweMeble biuroweBiurka i stoły

Wykonawcy

1 przyznane

PB FURNITURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 1
909 159,42 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00028249 z dnia 2025-01-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mebli biurowych na rzecz Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Mazowieckie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015528910

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 26

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-719

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mazovia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mazovia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1010620

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mebli biurowych na rzecz Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0724d53c-ea0f-4272-aee9-389635f27186

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00028249

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070713/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.15 Dostawa mebli biurowych na potrzeby Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603493

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-D-III.272.95.2024.AR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZEŚĆ I ZAMÓWIENIA Dostawa krzeseł biurowych: 1. krzesło obrotowe – 20 szt., 2. krzesło konferencyjne – 120 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39111100-4 - Siedziska obrotowe

4.5.5.) Wartość części: 52276,43 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZEŚĆ II ZAMÓWIENIA Dostawa mebli biurowych: 1. szafa aktowa – 286 szt., 2. szafa aktowa (niska) typ 1 – 150 szt., 3. szafa aktowa (niska) typ 2 – 20 szt., 4. nadstawka na szafę aktową – 250 szt., 5. szafa ubraniowa – 66 szt., 6. szafa metalowa – 6 szt., 7. biurko pracownicze – 150 szt., 8. biurko pomocnicze – 8 szt., 9. kontener mobilny – 150 szt., 10. łącznik do biurek (półkole) – 32 szt., 11. stolik okrągły – 16 szt., 12. stół konferencyjny – 18 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39121000-6 - Biurka i stoły

4.5.5.) Wartość części: 609848,65 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 774540,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1843401,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 909159,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PB Furniture Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9671445455

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 909159,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 37 dni

2025-01-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy